Jump to content

Online Center Turniej Halo: Reach FFA [Zakończony]


wrog

Recommended Posts

Zapraszam scenowców do udziału w turnieju Halo: Reach FFA, który OnlineCenter.pl organizuje w ramach akcji nagłaśniającej uruchomienie polskiej wersji Xbox Live. Na najlepszych czekają kody na gry z Xbox Live Arcade, Gold 12 m-cy, możliwość powalczenia o specjalnie przygotowanego na tę okazję biało-czerwonego Xboksa 360 Slim 250 GB oraz sława po wsze czasy.

 

Niezbędne informacje: http://www.onlinecenter.pl/7303/Aktualnosci/Wygraj-bialo-czerwonego-Xboksa-360-i-inne-nagrody.html

Strona turnieju z zasadami: http://www.onlinecenter.pl/Turniej-Halo-Reach.html

 

 

Turniej jest dla wszystkich, nie tylko dla sceny, dlatego wybór padł na taki tryb i takie zasady - większość ludzi nie gra MLG czy innych tego typu tworów.

Edited by wrog
Link to comment

Turniej jest dla wszystkich, nie tylko dla sceny, dlatego wybór padł na taki tryb i takie zasady - większość ludzi nie gra MLG czy innych tego typu tworów.

Turniej jak sama nazwa wskazuje jest tworzony dla rywalizacji, żeby rywalizacja była wyrównana trzeba mieć odpowiednie zasady np. chyba nikt nigdy nie gra na boisku w kosza z zasadami NBA czyli tam odliczanie sekund w polu przeciwnika itp. wszystko jest luźne ale na byle jakim nawet szkolnym turnieju są już określone zasady gry. Tak samo powinno być z każdym turniejem nie tylko Halo, zasady powinny być wzorowane albo kopiowane z największych/najlepszych lig świata dlatego, że tam siedzą ludzie którzy znają się na tym lepiej od nas i lepiej od twórców gry. Ich zasady są tworzone aby każdy zawodnik podczas meczu miał równe szanse na wygraną oraz po to aby wyeliminować w jak największym stopniu element przypadkowości. A co do tego, że większość nie gra to masz racje, i dlatego powinno się propagować zasady turniejowe.

Poza zasadami nie mam zastrzeżeń, fajnie że coś organizujecie mam nadzieję, że nie pierwszy i ostatni raz w Halo: Reach.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.