Jump to content

wrog

Premium Member
 • Content Count

  2091
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

427 Wybraniec

About wrog

 • Birthday 08/17/1987

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.onlinecenter.pl
 • ICQ:
  0

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Kutno
 • GamerTag:
  wrog
 • PSN ID:
  wrog_pl

Recent Profile Visitors

2609 profile views
 1. wrog

  Destiny 2

  Another one bites the dust.
 2. Koleś nawet nie pracuje w PG. The artist has emailed IGN to clarify that the images are not from any official project, and were tests made for a position. They also clarified that they are not a Playground Games employee, nor affiliated with any project the studio might be working on. https://www.ign.com/articles/2019/11/26/possible-fable-4-concept-art-appears-online
 3. wrog

  Destiny 2

  Dodatkowe zajęcie albo wyzwanie. Mnie wystarcza.
 4. wrog

  Destiny 2

  Coś konkretnego? Rozumiem, że olewa się budowanie, zamyka się jak najszybciej jedną stronę i tam potem zabija podłogą, przeciągając możliwie najdłużej zrobienie drugiego przekaźnika. Ja się dopiero będę zabierał za rajdowe triumfy i ten, przynajmniej w teorii, wydaje się najbardziej uciążliwy.
 5. Kiedyś dało się zamówić gałki/łopatki itd. do Elite 1 przez stronę serwisową Microsoftu. Musiałbyś tutaj dodać kontroler i sprawdzić, co się pokaże podczas próby generowania zlecenia serwisowego - https://account.microsoft.com/devices/
 6. wrog

  Destiny 2

  Dawno zrobione, jeszcze za czasów świetności Luny w multi. Wystarczyło odebrać I tak jednak wolę swojego Bygonesa.
 7. wrog

  Destiny 2

  Pykło. Katalizator do Midy oczywiście nie poleciał Kilka dodatkowych meczów z jakimiś Francuzami z LFG i jest katalizator. Kolejny cel - Unbroken za dwa sezony.
 8. wrog

  Destiny 2

  Tabelki nie ma, bo teraz patrzy na niewidzialny system Bungo i na tej podstawie przyznaje punkty. Grałem ze znajomym, zaczynaliśmy na podobnym poziomie, a i tak nasz ranking się rozjeżdżał. Poza tym na 3200 przegrałem mecz i mi chyba z 5 punktów zabrało.
 9. wrog

  Destiny 2

  Bo Ty się Mezo na grach nie znasz.
 10. wrog

  Destiny 2

  To tak nie działa. Dostajesz kod na "zniżkę" i normalnie składasz sobie zamówienie w sklepie, podajesz swój pseudonim itd.
 11. wrog

  Destiny 2

  Jak chcesz to oddam Ci swój kod Ryo
 12. wrog

  Destiny 2

  W końcu udało się skończyć Garden of Salvation. Niestety z LFG, a nie z ekipą, więc satysfakcja mniejsza, ale nie chciało mi się czekać do weekendu. Przynajmniej od razu questa na egzotyka zaliczyłem. Bez contestu naprawdę ciężko tutaj zginąć, a mechanika nie jest jakoś szczególnie skomplikowana - wystarczy robić swoje w odpowiednim tempie i pilnować się. Mimo to zawsze ktoś na bossie coś odwala. Albo przypadkowo zwiąże się tetherem, albo nie zdąży do portalu, albo przepuści goblina, albo postawi tytanową bańkę na środku studni... Nawet mający emblematy za skończenie potrafią niezłe akcje odwalić. Masakra. Ludzie są zmęczeni wbijaniem lighta czy jak? Dawno takich głupot nie widziałem. Sam Raid oceniam raczej pozytywnie. Śliczny wizualnie, mechanika ok, może trochę krótki, ale przynajmniej nie ma sztucznego przeciągania etapów. To tetherowanie mogli chyba jednak lepiej rozwiązać. Szkoda też, że konsole nie wyrabiają, nawet Xbox One X. Kolega siedzi dalej na grubym XO i chwilami gra mu po prostu stawała w miejscu. Shadowkeepa jeszcze nie mam zamiaru podsumowywać. Zobaczymy jak wypadnie dungeon, co wprowadzą dodatkowe poziomy trudności itd. Po reskinie Księżyca oczekiwałem jednak trochę więcej.
 13. wrog

  Destiny 2

  King's Fall? Phi. Wrath, Last Wish i może dopiero Oryksik.
 14. wrog

  Destiny 2

  Nie dziwię się. Nikomu się tych raidów nie chciało grać na prestiżu niedługo po premierze, a co dopiero teraz. Sam ciągle potrzebuję katalizator do Telesto, ale szkoda mi czasu i co najwyżej solo ukrytą skrzynkę tylko zbieram.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.