Jump to content


wrog

Premium Member
 • Content Count

  2031
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

396 Wybraniec

About wrog

 • Birthday 08/17/1987

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.onlinecenter.pl
 • ICQ:
  0

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Kutno
 • GamerTag:
  wrog
 • PSN ID:
  wrog_pl

Recent Profile Visitors

2450 profile views
 1. wrog

  Destiny 2

  Jak kupisz Forsaken + Annual Pass, to będziesz miał wszystko z Year 2. Twierdza to początek Year 3.
 2. wrog

  Destiny 2

  Jeśli kończysz dany etap, to po prostu więcej paska ładujesz i szybciej docierasz do końcowego bossa. Nie da się chyba przegrać w Menażerii. O rodzaju lootu decyduje pierwszy slot, drugi i trzeci go tylko modyfikują.
 3. wrog

  Destiny 2

  Zabawne, że na Xboksie nie było nawet jednej ekipy co ukończyła nowy raid w 24h. Sam pomysł na zrównywanie szans jest ok, ale niech to będzie zrobione z głową, a nie na ostatnią chwilę coś wymyślone, bo ludzie tabelki w Excelu zaczęli tworzyć, by się przygotować na Day 1. World First dla każdej platformy osobno też by się przydał, bo oglądanie wyścigu ciągle tych samych ludzi jest już nudne. Zobaczymy, jak od września zmienią system levelowania. Sam Crown of Sorrow nic specjalnego. Z trzech raid lairów z Lewiatania według mnie chyba najsłabszy. Wolę Menażerię grać, która naprawdę im się udała
 4. wrog

  Destiny 2

  Od września masz darmową bazę, czyli Destiny 2: New Light (dawna podstawka i cały Year 1), do której dokładasz sobie to, co Ci się spodoba. Chcesz pograć w zawartość z Forsaken i Annual Passa (Year 2)? Dokupujesz sobie ten konkretny pakiet. Chcesz grać w Shadowkeeep? Kupujesz Shadowkeep.
 5. Drugie przejście i już "tylko" 1,5h. Do tego ze zbieraniem ukrytych miśków, więc jeszcze dużo można urwać. Tak, Xbox. Trochę ludzi z klanu, trochę znajomych znajomych, którzy potem dołączyli i zebrała się dobra ekipa. Raida chyba jeszcze nie skończyli
 6. Ja grałem 6 - 11 - 2 (albo 3, nieistotne) na dwa LKMy. Zamiast nosorożca na pewno polecam na Raid "piorunek" (Unbreakable). Większość się w to u nas ubrała i ostatni boss poszedł za drugim podejściem.
 7. Czekając na nowy sezon w Destiny 2 pyknęło się wreszcie ten raid w Division 2.
 8. wrog

  Destiny 2

  Nowe poziomy mocy są dostępne dla wszystkich z Forsakenem. W przypadku The Division 2 dodanie premierowego raidu zajęło im ponad dwa miesiące, a wcześniej sztucznie blokowali endgame, więc Massive za dobry przykład akurat bym nie podawał
 9. wrog

  Destiny 2

  Dużo ludzi z tytułem Lead odeszło i nie ma już wsparcia studiów Activision, więc bardzo jestem ciekawy jak będzie Year 3 wyglądał.
 10. wrog

  Destiny 2

  A mieli dać?
 11. wrog

  Destiny 2

  Nowych egzotyków czy fajnych legendarek nie brakuje, a "stary szajs" wraca często ze zmienionymi perkami, więc bzdury wypisujesz.
 12. Ja ciśnienia na raidowanie w Division dużego nie mam. Zdecydowanie za długo im zajęło ogarnięcie endgame'u, teraz to już myślę o nowym sezonie w Destiny. No i ciężko o dobrze przygotowaną ekipę.
 13. Wyraźnie przegięli z tym pierwszym bossem. Zamiast stopniowo uczyć graczy w trakcie Raidu to chyba od razu wsadzili wszystko, co im tylko do głowy przyszło. Ogólna mechanika walki jest fajna, ale do tego mamy armię mobów-gąbek, które non stop się respią, błyskawiczne samoleczenie bossa, jego atak z kilometrowym zasięgiem i narzucony wipe po czasie. W Destiny potrafię siedzieć godzinami na jednym etapie, tutaj po dwóch dłuższych sesjach mam już trochę dość. Chyba maksymalnie do czterech kostek osłony udało nam się jak na razie zejść. Swoje też pewnie robi to, że nie mamy stałej ekipy.
 14. wrog

  Destiny 2

  W dwójce kampania jest ok, zwłaszcza w połączeniu z Forsaken.
 15. Xbox One - możesz grać w gry z Golda dopóki masz Golda. Xbox 360/Xbox - dostajesz gry na zawsze.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.