Jump to content

Problem z xbox live


MEX

Recommended Posts

Panowie mam taki problem po utworzeniu konta przypisano mi tag gracza loguje się do live i na profilu gracza mam coś takiego jak ZALOGOWANO XBOX LIVE FREE ... a podobno powinienem mieć miesiąc golda. Prawdopodobnie nie mialem nawet wyboru podczas rejestracji. (albo cos pomieszalem ) . Próbuje coś zmienic z poziomu konsoli ale mam do wyboru tylko zamówienie płatne . Praktycznie mogę tylko sciagnac demka i ogladac filmiki.

Nie mogę np. zmienic tagu gracza i mam pewne opcje niedostępne (objawia sie to komunikatem "OPCJA NIEDOSTĘPNA SPRÓBUJ PÓŹNIEJ- i jakis tam kod" no i oczywiscie kamunikaty w grach ze nie mam opcji gold i nie moge grac pes 2008 /RDR ... cos takiego. Czy może być to spowodowane tzw. NAT'em?, ktory podczas testu jest niby umiarkowany a powinien w teorii byc otwary ? łacze sie przewodowo z sieci lokalnej 3mb... blok :) ... konto zakladalem pierwszy raz ... w zyciu :) jestem drugim wlascicielem konsolki ... Proszę o pomoc

Edited by MEX
Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.