Skocz do zawartości

Pomoc z tworzeniem strony


Yang

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

razem z dwoma kumplami chcemy stworzyć portal, layout zrobiło nam studio graficzne i teraz potrzebujemy kogoś obcykanego w php żeby go pociąć i zakodować. Jest tutaj ktoś taki?

btw napisałem tutaj na forum ponieważ portal będzie o tematyce wyłącznie konsolowej(nie informacyjnej) ale szczegółów nie mogę podać :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

potrzebne sa skrypty do newsow,shoutboxa,logowania strony , osobiscie nie mam bladego pojecia o tworzeniu stron, rozmawialem tylko z paroma osobami na ten temat i mowili ze w php jest wiecej mozliwosci. Zresztą chyba będę musiał porzucić pare pierwotnych pomysłów i znacznie uprościć stronę bo webmaster wycenił mi to na 500-1000zł ;o

Odnośnik do komentarza

potrzebne sa skrypty do newsow,shoutboxa,logowania strony , osobiscie nie mam bladego pojecia o tworzeniu stron, rozmawialem tylko z paroma osobami na ten temat i mowili ze w php jest wiecej mozliwosci. Zresztą chyba będę musiał porzucić pare pierwotnych pomysłów i znacznie uprościć stronę bo webmaster wycenił mi to na 500-1000zł ;o

 

chyba będziesz musiał.

 

zastanów się, skoro webmaster wycenił Ci to na jakąś kwotę, to raczej nie znajdziesz frajera, który zrobi to za darmo. za darmo zrobić to Ci mogą dzieciaki jakąś grafikę o marnej jakości, bo potrzebują do rozwoju jakichś projektów. ktoś kto potrafi php nie będzie się bawić w robienie komuś za darmo.

zresztą sam musisz troszeczkę wiedzy przyswoić, bo "potrzebujemy kogoś obcykanego w php żeby go pociąć i zakodować" brzmi jakbyś nie wiedział o co chodzi - sam to przyznajesz, widzę. ale to nie jest ok bo nie będziesz miał nawet jak dobrze wytłumaczyć co byś chciał potencjalnemu dobroczyńcy.

 

nie zrozum mnie źle, no offence, ale po prostu nikt Ci tego za darmo nie zrobi.

Odnośnik do komentarza

oczywiście rozumiem i teraz jestem tego świadom:) grafikę robiło studio graficzne za darmo właśnie i trochę przesadzili z rozbudową strony:) Teraz już wiem że musze to uprościć, jak się uda to rezultaty wkrótce przedstawie na forum:)

 

Szczerze to daliscie du py lacznie ze studiem graficznym. Nie masz pojecia o php ? Nie szkodzi, wystarczylo oprzec portal o wordpressa lub inny podobny i darmowy silnik. Studio graficzne zamiast tracic czas zrobilo by lay pod silnik, nawet przerabiajac darmowy szablon jakich jest masa pod WP. Pozniej juz bys mogl sobie to obsluzyc bez problemu i jakis czas bys sie tym pobawil az do usuniecia bo to, ze projekt umrze jest pewne.

Odnośnik do komentarza

potrzebne sa skrypty do newsow,shoutboxa,logowania strony , osobiscie nie mam bladego pojecia o tworzeniu stron, rozmawialem tylko z paroma osobami na ten temat i mowili ze w php jest wiecej mozliwosci. Zresztą chyba będę musiał porzucić pare pierwotnych pomysłów i znacznie uprościć stronę bo webmaster wycenił mi to na 500-1000zł ;o

 

No mi to wygląda na jakiś prosty CMS, więc ta wycena i tak jest bardzo korzystna. Tak jak napisał Yacek, polecam obadać Wordpress ewentualnie Joomle

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...