Skocz do zawartości

Gran Turismo 5 wymiana fur


Gattz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zauwazylem takiego tematu tutaj a sie chyba przyda zeby ludzie przestali zasmiecac glowny temat swoimi kodami czy innymi poszukiwaniami tego czy tamtego.

 

Tak wiec smialo piszcie tutaj jakiego wozu poszukujecie i co mozecie ofiarowac za niego.

 

Zdjęcia/opis ulepszen czy inne dodatkowe info zalezy od waszej inwencji tworczej.

 

 

enjoy

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szejdj jak wczoraj na ps3 umawialismy sie na wymiane to nei napisałes ze rs6 to uzywane (czyli rozumiem ze standard), chętnie bym je przygarnął, ale mam juz używane rs6, potrzebuje premium tego 580koni, kolor najlepiej niebieski ;)

Tak czy siak wysłałes mi juz m3, wiec ja odesłałem miure, doślij jak coś jutro rs6 premium. :good:

 

Pozostał mi Ford Mark IV Race Car z 67 roku (premium)

Odnośnik do komentarza

To przebieg dla mnie nie ma znaczenia, chodziło mi tylko o rs6 w budzie C6.

 

Odnosnie forda to na innym forum jedna osoba jest nim zainsteresowana.

Proponowała mi wstępnie 3 auta R8 5.2, BMW M5 i Ferrari Californię + jeszcze jakieś.

M5 oraz californie mam (2 sztuki, jak cos jedna jest na wymiene gdyby ktoś chciał)

 

Auta ktore mnie najbardziej interesują to:

R8 5.2

Ferrari Enzo (jest drogie wiec 1 enzo za forda oczywiscie), Italia, 599 (najlepiej kolor żółty ale to szczegół), F40

Murcielago

 

Mam jeszcze na wymiane

Chaparral 2D Race Car '67 (domyślnie ma 413koni/770kg wagi - nie zmieniony olej)

Tyle ze to nie jest premium auto. (tak wyglada http://image26.webshots.com/27/5/18/99/346551899aEusyR_fs.jpg)

Edytowane przez Bumier
Odnośnik do komentarza

Ma ktos jakies F1 do pożyczenia? nie chce mi sie zbierac az 10 baniek. Mam sporo furek do pozyczenia jak cos to pytac. PZDR

 

Potrzebuję pożyczyć jakiś samochód do wyścigu samochodów klasycznych, coś japońskiego najlepiej, ale nie koniecznie no i tak z 700km ;) Pożyczę, wygram wyścig i oddam ;)

 

 

Ja to wygrałem Camaro Z28 z 69 po modyfikacji wyscigowej na dobrych oponach. Pożyczyć?

Odnośnik do komentarza

mam na wymianę Enzo Dopakowane okolo 860km wszystko dokupione wraz z miękkimi gumami białe na czarnych felgach z białym spoilerem

oraz Pagani zonda wyscigowa 900km 1070 kg

a także Ford Focus WRC 07

interesują mnie jakieś staruchy pokroju Toyota 7 race car ogolnie poniżej 79 roku z masą koni mechanicznych i małą wagą

 

Pożyczyć Camaro z 69? Którym wygrasz ten wyścig? :)

Odnośnik do komentarza

Po niemal tygodniowym odpoczynku od gt5 wrocilem do gry (chcialem sie przemoc i wrocic do trybu b-spec) co by zdobyc samochod na wyscig samochodow klasycznych w trybie expert (a-spec) ale niestety to nie na moje nerwy. Nie ruszam wiecej tego trybu.

W zwiazku z powyzszym mam pytanko czy moze mi ktos pozyczyc na dzien (najlepiej wieczor) jakis samochod zebym mogl zdac ten wyscig na zloto (nie satysfakcjonuje mnie braz w trial mountain, zloto udalo mi sie na cote'de azur - ferrari 512 zrobic).

Druga sprawa - bialej goraczki dostaje z gielda samochodow uzywanych gdzie wiecznie mam same badziewne auta (nietore powtarzaja sie juz po raz 20) i nie moge dostac samochodu do wyscigu (zakladka extreme) - niemieckich samochodow turystycznych.

Ma ktos do pozyczenia takie autko na wieczor? Nie mam zbyt wiele do zaoferowania jesli chodzi o porzadne furki do wygrywania wyscigow, ale gdyby ktos czegos potzrebowal niech pisze, moze pomoge.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...