Skocz do zawartości

VGA 2010


Marchi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu nie ma takiego topicu, okazja idealna żeby na żywo powymieniać się wrażeniami.

 

Od razu przychodzi mi na myśl taka refleksja. O ile takie VGA jest fajniejsze i napakowane adrenaliną niż wszystkie E3 z ich krapowatymi konferencjami. No nic.

 

Póki co pokazano Obliviona V i Mass Effecta 3. Czyli fani RPG mają zaklepany rok 2011 jako dostarczający kupe wrażeń. Również cieszą mnie te premiery, choć na żadnym z trailerów nie były ukazane platformy docelowe. Nie sądzę jednak by coś z tego tandemu ominęło PS3.

 

Po za tym pokazano krzynkę z Arkham City i Thora, nawet nie bardzo patrzyłem bo obie gry mi nie robią.

 

Inna kwestia to nagrody, moim zdaniem zaskakujące rozstrzygnięcia, zwłaszcza za grę Action/Adventure gdzie Ezio zostawia w tyle zarówno Marstona jak i Kraotsa.

Studiem roku BioWare.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cofam to co mówiłem przed imprezą. VGA nie umywa się do E3 czy GC. Padaka była straszna (i do tego 70% to były reklamy) . Imprezę uratował trailer U3 (i zapowiedź ME3 i TESV).

 

Tak samo. Niby zapowiedzieli kilka gier, ale były to głównie teasery. Wyjątki to Resistance 3 i Uncharted 3, chociaż to była akurat scenka z krótkimi migawkami.

Odnośnik do komentarza

właśnie ale co z tym tajemniczym exem od Sony? miałem taką nadzieje na Medievila 3 lub nowego Syphona...

 

Nie bój się, dopiero dzisiaj (zgodnie ze zapowiedzią) Sony ogłosi kolejnego ex'a. Chociaż po trailerze U3 i tak już wszystkich poustawiali do kątów. Sony nie kopie się leżącego :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza

Śmieszą mnie wypowiedzi graczy co do nowego SSXa. Gdzie oni tam widzą Call of Duty? Pogrzało ich? Czasami wydaje mi się, że te badania dotyczące wieku przeciętnego gracza są przekłamane. Wszyscy ostatnio marudzą jak 60-letnie pierdziele. Najpierw narzekają, że wszystko robione jest na jedno kopyto. Teraz gdy zaczęto diametralnie zmieniać klasyczne marki nagle zachciało im się wracać do tego co już było sto razy maglowane. Szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...