Jump to content

Magic the Gathering: Duels of the Planeswalkers


Marchi

Recommended Posts

Dziś na PSS pojawiło się demo i masa dodatków. Co trochę mnie zaskoczyło, biorąc pod uwagę, że ta gra jawiła mi się jak exclusive na XBLA ... np. gamatrailers dalej tak ją klasyfikuje. Nie wiem, czy pelna wersja jest dostępna na PSS ? Jeśli tak to coś mnie ominęło. Grał ktoś, bo ja nawet dziś dem nie zdążyłem zassać. Jestem fanem karcianki, więc...nastawiam się.

Link to comment
  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

gralem i bylo bardzo marenie

 

na psp jest homebrew'owa gierka wagic the gathering, jest o wiele lepsza, zalwaszcza ze mozna robic wlasne talie z masy dostepnych kart (zeby nie bylo za latwo karty trzeba kupić za wygraną kase), sama rozgrywka jest dosyc sprawna i wygodna, spedzilem przy niej sporo wieczorow na zasadzie "jeszcze tylko raz"

 

a to cos na ps3 to jakas niewygodna padaka tak naprawde, w dodatku z dlugimi loadingami

Link to comment

Ta gra jest świetna dla osób leniwych i nie mających wcześniej styczności z karciankami. Na co komu zmienianie decków skoro dostępne starczają na ponad 50 godzin gry. Do tego ukazały się już 3 dodatki, które nie są drogie a też dostarczają drugie tyle lub nawet więcej zabawy. Tworzenie własnej talii jest trudne, czasochłonne i nużące dlatego też zrezygnowano z tego elementu. Po każdej wygranej walce dostajemy dodatkowe mocniejsze karty do talii, więc nie jest tak, że każdy gra tymi samymi kartami. Jest co robić.

Edited by rkBrain
Link to comment
  • 2 weeks later...

magicthegatheringtactics.com

 

Mała niespodzianka (przynajmniej dla mnie). Na E3 była zapowiedź ale zupełnie mnie to ominęło. W Magic the Gathernig Tactics będzie można kupować i odsprzedawać karty. Gra ukaże się 18 stycznia na PC i w późniejszym terminie na PS3. Za wszystkim stoi SOE, więc gra nie pojawi się na Xbox360.

 

Sama gra jest za darmo. Boostery będą chodzić po 4 dolary.

Edited by rkBrain
Link to comment

Zeby byc uczciwym mogliby wprowadzic na zwyklych magicach (kartach) hologramy, dzieki ktorym konsola moglaby je odczytywac przez kamerke tak jak w Eye of Judgement. Takie rozwiazanie byloby najbardziej uczciwe - kupujac karty moznaby bylo grac w nie zarowno na konsoli, jak i w realu, uzywajac tej samej talii.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...