Skocz do zawartości

Magic the Gathering: Duels of the Planeswalkers


Marchi

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na PSS pojawiło się demo i masa dodatków. Co trochę mnie zaskoczyło, biorąc pod uwagę, że ta gra jawiła mi się jak exclusive na XBLA ... np. gamatrailers dalej tak ją klasyfikuje. Nie wiem, czy pelna wersja jest dostępna na PSS ? Jeśli tak to coś mnie ominęło. Grał ktoś, bo ja nawet dziś dem nie zdążyłem zassać. Jestem fanem karcianki, więc...nastawiam się.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gralem i bylo bardzo marenie

 

na psp jest homebrew'owa gierka wagic the gathering, jest o wiele lepsza, zalwaszcza ze mozna robic wlasne talie z masy dostepnych kart (zeby nie bylo za latwo karty trzeba kupić za wygraną kase), sama rozgrywka jest dosyc sprawna i wygodna, spedzilem przy niej sporo wieczorow na zasadzie "jeszcze tylko raz"

 

a to cos na ps3 to jakas niewygodna padaka tak naprawde, w dodatku z dlugimi loadingami

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest świetna dla osób leniwych i nie mających wcześniej styczności z karciankami. Na co komu zmienianie decków skoro dostępne starczają na ponad 50 godzin gry. Do tego ukazały się już 3 dodatki, które nie są drogie a też dostarczają drugie tyle lub nawet więcej zabawy. Tworzenie własnej talii jest trudne, czasochłonne i nużące dlatego też zrezygnowano z tego elementu. Po każdej wygranej walce dostajemy dodatkowe mocniejsze karty do talii, więc nie jest tak, że każdy gra tymi samymi kartami. Jest co robić.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

magicthegatheringtactics.com

 

Mała niespodzianka (przynajmniej dla mnie). Na E3 była zapowiedź ale zupełnie mnie to ominęło. W Magic the Gathernig Tactics będzie można kupować i odsprzedawać karty. Gra ukaże się 18 stycznia na PC i w późniejszym terminie na PS3. Za wszystkim stoi SOE, więc gra nie pojawi się na Xbox360.

 

Sama gra jest za darmo. Boostery będą chodzić po 4 dolary.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...