Skocz do zawartości

Optymalne samochody pod wyścigi w GT5


gigant84

Rekomendowane odpowiedzi

Temat ten założyłem dlatego, bo wiele osób skarży się na łatwe zwycięstwa w GT5. Główne czynniki to zbyt dobry samochód lub zbyt duży tuning danego auta, którym startujemy w wyścigu. Proponuję aby każdy z was wrzucał tu samochody którymi można naprawdę powalczyć w danym wyścigu. Żeby sie bałagan nie zrobił proponuję system:

 

Nazwa wyścigu

Marka samochodu

Tuning-ważne by napisać do ilu koni tuningujemy dany samochód, jakie zmiany zostały dokonane.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

potrzebuję pomocy jakie autko do wyścigu:

 

Historic Racing Cup (Lv16) - Cote d' Azur

próbowałem juz róznych i maksymalnie 3 miejsce mam

wystarczy w jeden zakret wejsc źle i odrazu te odkurzacze mnie wyprzedzają

próbowałem ferrari p40 z 67 i nic :/ 20 000 000 mnie kosztowalo

 

Spróbuj wjechać pod tekstury.

Odnośnik do komentarza

Do Historic Racing Cup najlepsza jest chyba Toyota 7 Race Car '70. Mozna ja wygrac w B-Spec w "Like The Wind" nie jest latwo :) Ja wygralem Formula GT. Natomiast co do HRC i Toyoty 7 to mozna z latwoscia nią wygrac ten wyscig :) Oczywiście z lekka "nutka" tuningu w postaci 2 i 3 poziomu turbiny, do tego kupilem opony wyscigowe miekkie za 36 kafla :P

Edytowane przez goku-6532
Odnośnik do komentarza

potrzebuję pomocy jakie autko do wyścigu:

 

Historic Racing Cup (Lv16) - Cote d' Azur

próbowałem juz róznych i maksymalnie 3 miejsce mam

wystarczy w jeden zakret wejsc źle i odrazu te odkurzacze mnie wyprzedzają

próbowałem ferrari p40 z 67 i nic :/ 20 000 000 mnie kosztowalo

 

na pierwszy wyscig spokojnie starczy camaro po modyfikacji wyscigowej. natomiast w drugim wyscigu countach po pelnym tuningu i skrzyni ustawionej tak, aby do pierwszego zakretu podchodzic juz z pozycji lidera i tylko blokowac reszte, co jak juz ktos wczesniej napisal, na lazurowym nie jest wielka sztuka

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Do tych zawodów dopuszczone są tylko formuły Gran Turismo. Możesz poszukać ustawień skrzyni biegów [prędkość maksymalna/akceleracja] pod każdą z tras na tych zawodach i powinno pójść prościej.

 

jak sie komuś uda znaleźćustawienia do bolidu na te wyscigi F1 niech napisze

Jak nie dajesz rady, włącz wychodzenie z poślizgu. Ustawienia znajdziesz np. na GameFaqs i GTPlanet.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...