Skocz do zawartości

Programowanie


misika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako że wziąłem na siebie za dużo projektów a już nie posiadam pomysłu na żadne dodatkowe książki, potrzebuje literatury dot. programowanie takich języków jak:

-Sql, MySql

-Php

-C#, C++

-Python

 

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rodzaju linki, ew. chyba że ktoś się znajdzie kto jest z Wrocławia i udostępni mi swoją literaturę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Php + Mysql - 1 projekt.

C# c++ - 2 projekt do szkoły.

Python - 3 projekt.

 

Wiesz raczej chodzi żebym dostał świeżego kopa, bo wszystko co przeczytałem o kant d*** rozbić. No nie licząc symfonii która była spoko.

Muszę jakoś dorabiać, a to są małe projekty i większość tego wykorzystuje żeby dalej się edukować.

Odnośnik do komentarza

Zajmuje się kodowaniem od ponad 5lat.Wszystko się zaczęło w momencie gdy zakupiłem nędzny dziurawy skrypt którego na siłe sam próbowałem naprawić.Jestem samoukiem i z każdym dniem poszerzam swoją wiedzę bez zasięgania w literaturę.Pamiętaj że google to Twój najlepszy przyjaciel a dzięki niemu znajdziesz mnóstwo pomocnych przydatnych stron tutorialami.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jestem programista - z tego sie utrzymuje i moge smialo powiedziec jedna rzecz. Podchodzac do nauki w ten sposob ze chcesz na raz sie uczyc 3 calkowicie roznych jezykow programowania daleko nie zajdziesz. W koncu albo sie zniechecisz do wszystkiego albo zostaniesz osoba ktora zna wszystko po lebkach, czyli kolejna miernota. Takie podejscie nie wrozy nic dobrego. Lepiej sie skupic na jednym temacie. Nauka jezyka takiego jak np C++ na poziomie zaawansowanym to kilka lat nauki + kilka lat pracy przy duzych komercyjnych projektach. I to powie ci kazdy programista ktory zna sie naprawde na swojej pracy.

Ile to ja spotkalem w pracy ludzi ktorzy byli za(pipi)isci we wszystkim i wszystko robili a potem jak dochodzilo do pracy to oni na googla i szukali gotowcow. Niestety jest to bardzo typowe podejscie, ktore na szczescie bardzo szybko obraca sie przeciwko takiej osobie.

Edytowane przez Jazdaone
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kombinujesz jak diabli wiesz? najpierw chcesz uczyć się 3 języków programowania bo myślałeś że to będzie po 5 minut na jeden, pomijając to że bez doświadczenia daleko nie zajedziesz a teraz skąpisz na książki. Daleko nie zajedziesz w ten sposób jeśli nie chcesz inwestować w edukację to się zapisz do biblioteki publicznej/szkolnej/uczelnianej i jeśli nie mają symfonii to złóż na nią zapotrzebowanie, biblioteki w dzisiejszych czasach szybko uzupełniają swoje zbiory :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...