Jump to content

Programowanie


misika

Recommended Posts

Witam

 

Jako że wziąłem na siebie za dużo projektów a już nie posiadam pomysłu na żadne dodatkowe książki, potrzebuje literatury dot. programowanie takich języków jak:

-Sql, MySql

-Php

-C#, C++

-Python

 

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rodzaju linki, ew. chyba że ktoś się znajdzie kto jest z Wrocławia i udostępni mi swoją literaturę.

Link to comment
  • Replies 19
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Php + Mysql - 1 projekt.

C# c++ - 2 projekt do szkoły.

Python - 3 projekt.

 

Wiesz raczej chodzi żebym dostał świeżego kopa, bo wszystko co przeczytałem o kant d*** rozbić. No nie licząc symfonii która była spoko.

Muszę jakoś dorabiać, a to są małe projekty i większość tego wykorzystuje żeby dalej się edukować.

Link to comment

Zajmuje się kodowaniem od ponad 5lat.Wszystko się zaczęło w momencie gdy zakupiłem nędzny dziurawy skrypt którego na siłe sam próbowałem naprawić.Jestem samoukiem i z każdym dniem poszerzam swoją wiedzę bez zasięgania w literaturę.Pamiętaj że google to Twój najlepszy przyjaciel a dzięki niemu znajdziesz mnóstwo pomocnych przydatnych stron tutorialami.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Jestem programista - z tego sie utrzymuje i moge smialo powiedziec jedna rzecz. Podchodzac do nauki w ten sposob ze chcesz na raz sie uczyc 3 calkowicie roznych jezykow programowania daleko nie zajdziesz. W koncu albo sie zniechecisz do wszystkiego albo zostaniesz osoba ktora zna wszystko po lebkach, czyli kolejna miernota. Takie podejscie nie wrozy nic dobrego. Lepiej sie skupic na jednym temacie. Nauka jezyka takiego jak np C++ na poziomie zaawansowanym to kilka lat nauki + kilka lat pracy przy duzych komercyjnych projektach. I to powie ci kazdy programista ktory zna sie naprawde na swojej pracy.

Ile to ja spotkalem w pracy ludzi ktorzy byli za(pipi)isci we wszystkim i wszystko robili a potem jak dochodzilo do pracy to oni na googla i szukali gotowcow. Niestety jest to bardzo typowe podejscie, ktore na szczescie bardzo szybko obraca sie przeciwko takiej osobie.

Edited by Jazdaone
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kombinujesz jak diabli wiesz? najpierw chcesz uczyć się 3 języków programowania bo myślałeś że to będzie po 5 minut na jeden, pomijając to że bez doświadczenia daleko nie zajedziesz a teraz skąpisz na książki. Daleko nie zajedziesz w ten sposób jeśli nie chcesz inwestować w edukację to się zapisz do biblioteki publicznej/szkolnej/uczelnianej i jeśli nie mają symfonii to złóż na nią zapotrzebowanie, biblioteki w dzisiejszych czasach szybko uzupełniają swoje zbiory :D

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...