Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Delux Ski Jumping

Featured Replies

To jedna z tych gier gdzie grafika nie ma znaczenia

To jedna z tych gier , która z powodzeniem mogłaby zastąpić pasjansa w biurach(i pewnie po części to robi).

To jedna z tych gier , która bije na łeb inne produkcje traktujące o tym sporcie.

 

Dsj.

 

Nie wiem czy wiecie , ale kilka dni temu wyszła wersja beta demo części 4 , która jest w 3D

 

do pobrania oficjalnie tutaj http://www.mediamond...dsj4/downloads/

 

screeny:

 

thumbnail1.jpg

 

thumbnail2.jpg

  • Replies 12
  • Views 22.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mechanika jest taka sama jak w klasycznym DSJ? Tzn bez tych pierdół z niemieckich RTL?

Nie zapomnę jak w podstawówce w starej sali "komputerowej" pierwszy DSJ śmigał na 10 FPS'ach ale każdy i tak młócił zamiast robić zadania z Worda czy HTML'a xd

  • Author

Mechanika jest ta sama , tyle , że 'mysz jest nieco czulsza'.

Yh nie poszło mi.

Wyskakuje błąd "0".

Windows XP, 1 gb ram, zintegrowany radeon, laptop...

Chyba wyszedłem z wprawy, bo ani razu nie udało mi się ustawić go do lotu :( Nie wiem, czy zbyt czuła mysz jest czy coś :(

Na początku w tej becie to raczej nikomu się nie udaje wylądować. Trzeba bardzo delikatnie operować myszką po wyjściu z progu, nie tak jak w poprzedniej części bo się zawiniemy. Przynajmniej dzięki temu, że jest trudniej mamy większą radochę po dalekim skoku.

  • Author

Yh nie poszło mi.

Wyskakuje błąd "0".

Windows XP, 1 gb ram, zintegrowany radeon, laptop...

Pokombinuj w ustawieniach . Powinno ruszyć gdy wszystko zrobisz na maxa. U mnie ruszyło choć też były problemy.

Już śmiga. Mój rekord 78 metrów na pierwszej skoczni. Ale jest baaardzo ciężko, nie rozumiem póki co o co w tym chodzi.

  • Author

Tak jak mówi sosnaa , trzeba bardzo delikatnie. A najlepiej zmniejsz jeszcze sobie czułość myszy , będzie łatwiej.

 

e: mała podpowiedź , chwile po wybiciu nie dawaj od razu myszki na dół tylko odczekaj z pół sekundy.

Już nawet wyciągnąłem 140 metrów. Sposób? W setting czułość myszy z "3" na "1" i da się grać. Przedtem nie dało się u mnie.

Powiedz mi gdzie to przestawic , nie widze w dsj4 takiej opcji , w settings tego nie ma

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.