Skocz do zawartości

xbox live i osiągnięcia na facebook?


radekw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

spróbuj zarejestrować się na raptr.com, tam możesz sobie połączyć z innymi kontami na pewno jest z twitterrem, może też jest z facebookiem, a jak nie to twittera później "połączysz" z FB i będziesz miał tak jak chciałeś....

 

chociaż nie wiem czy o to ci chodzi, bo ty tego nie robisz z poziomu XBL, tylko robi się to automatycznie...

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza

O tym raptr.com i o gamertag czytałem, ale chciałem wykorzystać "oficjalny" mechanizm, którym MS się chwali, a ni cholery nie mogę tego znaleźć. Myślałem, że po ściągnięciu update z facebook i twitter, po którym jest dostęp do tych portali z poziomu dashboard, będzie to działać tak jak na PS3, a tu kicha, te parę osiągnięć, które zrobiłem od czasu update nie pojawiły się na facebook.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.