Jump to content

xbox live i osiągnięcia na facebook?


radekw

Recommended Posts

Hej,

 

Wiecie może co trzeba zrobić, żeby korzystać z funkcjonalności publikowania osiągnięć i fragmentów gier na facebook z poziomu Xbox Live? MS chwali się tym na xbox.com a nigdzie nie mogę znaleźć opisu jak to zrobić.

Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

spróbuj zarejestrować się na raptr.com, tam możesz sobie połączyć z innymi kontami na pewno jest z twitterrem, może też jest z facebookiem, a jak nie to twittera później "połączysz" z FB i będziesz miał tak jak chciałeś....

 

chociaż nie wiem czy o to ci chodzi, bo ty tego nie robisz z poziomu XBL, tylko robi się to automatycznie...

Edited by Jordan23Carolina
Link to comment

O tym raptr.com i o gamertag czytałem, ale chciałem wykorzystać "oficjalny" mechanizm, którym MS się chwali, a ni cholery nie mogę tego znaleźć. Myślałem, że po ściągnięciu update z facebook i twitter, po którym jest dostęp do tych portali z poziomu dashboard, będzie to działać tak jak na PS3, a tu kicha, te parę osiągnięć, które zrobiłem od czasu update nie pojawiły się na facebook.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.