Skocz do zawartości

Problem z FIRST STRIKE do Black opsa


Evolved

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam poważny problem!!!

Postaram się jakoś to wyjaśnić.

Mieszkam za granicą kraju a dokładniej w Norwegii,mam konto Xbox live zarejestrowane na Norwey (a właściwie to miałem).

Zona mi przywiozła z Polski grę COD Black Ops PL.Wszystko pięknie działa,ale jest jeden problem a mianowicie,niedawno wyszedł pierwszy dodatek do Coda (mapki).Chcąc zakupić nowe mapy dodałem sobie mspoint,co sie okazuję klikając na zakup First strike Pl nie mogę jej ściągnąć ponieważ jest blokada regionalna!!!

Migrowałem na konto Pl i dzieję się tak samo.

Czy mam to rozumieć że nie pogram sobie na nowych mapkach ponieważ chciałem grać w wersję spolszczoną poza granicami kraju?

Jestem w kropce :(

Czy jest z tego jakieś wyjście.

W kwietniu lece do Pl więc mogę zabrać HDD i zakupić mapki w Polsce ale jest to jeszcze kawał czasu :(

Odnośnik do komentarza

problemem jest to ze na polskim koncie (które masz obecnie) próbujesz ściagnąć plik który ma blokade regionalną co oznacza ze możesz to sciągnąć tylko będąc podpiętym do neta na terenie Polski - system sprawdza ip z którego sie łaczysz

czyli dwa wyjscia

 

zabrac konsole do Polski i wtedy ściągnąć (bedąc podpiętym do neta w Polsce)

 

albo oszukać sygnał ip poprzez tzw VPN (w tym przypadku VPN na Polske - bo musisz udawać ze ip idzie z Polski a nie Norwegii)

jak to zrobic dokładnie to szukaj także na tym forum

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...