Skocz do zawartości

Przechodzimy Resident Evil 4 PC


revil92

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich chętnych do oglądania nowych filmików przedstawiających przejście gry. Co dzisiaj? Kilka osób prosiło mnie abym zajął się filmikami z gry Resident Evil 4 więc idę na ten układ i od dzisiaj możecie codziennie oglądać mój walkthrough ;). Zapraszam do oglądania, oceniania oraz przedstawienia swojej opinii na temat moich filmów, gry itp.

http://www.youtube.com/watch?v=EpKIa59-3HU

Odnośnik do komentarza

Hehe kwestia wprawy :). Spoko dzisiaj może się pokuszę i wstawię dwa odcinki ^_^ .

 

Ostatnim razem Leon wraz z Luisem (byłym policjantem) zostali uwięzieni przez członków kultu religijnego o nazwie Los Illuminados. Czas płynie, a Leon nadal nie zna położenia Ashley pora ruszać w drogę.

 

Edytowane przez revil92
Odnośnik do komentarza

Leonowi udało się zlokalizować położenie Ashley i kieruje się jej na ratunek, jednak z rozwojem wydarzeń okazuje się, że nie tylko on ma zadanie do wykonania w tej małej mieścinie...

 

 

Kaper 666, bardzo mnie to cieszy, że Ci się podoba oraz kieruję te słowa do innych userów. Kiedys jeden użytkownik spytał się mnie po co nagrywać przejścia starych gier skoro i tak już jest pełno takich filmików na necie itp.? Jeśli lubisz to co robisz, widzisz, że innym Twoja praca sprawia radość, oraz możesz się czymś wyróżnić względem innych to nic nie szkodzi na przeszkodzie abyś to robił :thumbsup: .

 

PS: Polecam oglądać filmiki w jak najlepszej jakości lecz wiem, że u wszystkich nie będzie to możliwe. W słabszej jakości niestety obraz będzie bardziej wyciemniony ponieważ you-tube zawsze po wrzuceniu filmiku, wyciemnia nieco obraz lecz mam nadzieję, że uda mi się coś z tym zrobić.

Edytowane przez revil92
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uwolnienie Ashley nie będzie takie łatwe. By otworzyć drzwi do kościoła Leon musi znaleźć specjalny przedmiot lecz aby utrudnić bohaterowi zadanie, okoliczni mieszkańcy zastawili na Leona pułapkę.

 

PS: Udało mi się nieco poprawić obraz. Tak więc w jakości 360p będziecie mogli już swobodnie oglądać filmiki (oczywiście nie będzie to kosa obraz jak w HD ale mam nadzieje, że uszczęśliwi tych co nie mogą sobie pozwolić na oglądanie w lepszej jakości). Przepraszam także za opóźnienie. Ok zapraszam do oglądania.

 

Edytowane przez revil92
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Od dzisiaj zaczynam nagrywać większość przejść z gier z moim komentarzem głosowym. To mój pierwszy raz więc mam nadzieję, że wyszło całkiem dobrze. Tak więc w tym odcinku już usłyszycie mój głos. Sądzę, że wyjdzie nam to dobrze i pomogę wam jeszcze bardziej mówiąc do mikrofonu. Przepraszam za słabą jakość dźwięku z gry. Niestety muszę jeszcze się z tym pobawić. Bez zbędnego przedłużania zapraszam do oglądania i oceniania.

 

Edytowane przez revil92
Odnośnik do komentarza

Będę starał się mówić ciekawostki, podpowiedzi, moje spostrzeżenia. Nie zamierzam robić z siebie błazna i nagrywać jak 13 latek, który będzie mówił jak to się onanizował. Jeśli będzie trzeba powiedzieć coś z żartem postaram się to powiedzieć :). Dajcie mi szanse myślę, że po kilku filmikach się wprawię.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...