Skocz do zawartości

Zostałem uszukany?


Makot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ponownie wszystkich ;)

 

Po mieśiącu "posuchy" w graniu nadeszła do mnie w końcu konsola X360 (5-ta z kolei)

Kupiłem jednak "Golasa" czyli samą konsolę (reszta dojdzie jutro)

 

Konsola ma z tyłu datę 2010.10.23 Czyli funkel nówka 4 mieśięczna mam jednak pewne obawy

 

Mimo że sprzedający zapewniał na aukcji że konsola jest całkiem nowa (Miał ich 5)

Przyszła ona do mnie w Pudełku z dzwięczną nazwą REFURBISHED

Czyli stare bebechy w nowym plastiku?

 

Czy mogę się obawiać że konsola jest po odnowieniu a jedyne co ma nowe to obudowę?

 

Całość dopiero sprawdzę jutro jak dojdzie pad zasilacz itd

 

Czekam na wasze opinie

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ptanie namber one. serial no. ma:

0000000_00000

czy:

0000000_00000 00000

 

czyli 7znaków_5znaków

czy 7znaków_5znaków 5znaków

 

Jeżeli ma wsumie 12 znaków to nie jest refrub, jeżeli ma 17 znaków to jst refrub i gwarancja producenta liczy się od pierwszej daty, która jest podana w pierwszych dwóch ciągach znaków, a nie w ciągu trzecim ( trzeci ciąg oznacza że to refrub, a data widniąca na niej - jeżeli to refrub, oznacza datę naprawy 0

 

:-)

Odnośnik do komentarza

bo zupa była za słona, a jak byś ją otrzymał w pudle po konsoli z PS3?... może gość mając 5konsol, wysłał którąś na serwis i wróciła jemu w taki pudle?

później nie mając orginalnego, zapakował w te pudło ( jest idealne na wysyłki! ) i wysłał Tobie? koniec teorii spiskowych, zrób zdjęcie wejścia zasilania z konsoli będę miał pewność.

Odnośnik do komentarza

tak wiec masz falcona. Trafiles na cos na co nigdy mnie sie nie udalo, refrubrished ktore ms sprzedaje po 35USD ( nie wiem po ile w europie ) nie ma falconow wyprodukowanych po grudnio 2008, jezeli numer seryjny z nalepki sie zgadza z numerem w konsoli - to masz refruba. Jezeli nie zgadza sie, zostales 2x wydymany.

Liczylem raczej na konsole poserwisowa MS

Odnośnik do komentarza

Szczerze to podniosło mi się ciśnienie...Poniżej zamieszczam opis aukcji

 

"Witam na mojej aukcji

 

Do sprzedania całkowicie nowa konsola xbox 360

przerobiony najnowszy iXtrime LT+

 

W skład zestawu wchodzi :

 

Konsola xbox 360

 

 

 

Towar całkowicie nowy data produkcji 27-10-2010

konsola przerobiona brak gwarancji

konsola nieprzerobiona gwarancja producenta"

 

Czyli mam pełną możliwość na zwrot konsoli?

 

Nie ma takiej opcji by był to Jasper z września 2010 i jednym słowem Zapłaciłem sporą kasę (Prawie 700zł) Za Falcona?

Odnośnik do komentarza

Mi chodziło tylko o to by był Jasper i LT+

Do 12 powitam kuriera z resztą osprzętu i sprawdzę jak konsola się sprawuje.

Czy w menu X360 mogę dokładniej sprawdzić co to za model i jaka data produkcji?

 

Bo ten X360 już mnie przeraża Data produkcji z września 2010,Zasilacz niby Falconowski,Pudełko po rebailingu...

patrząc wizualnie to wygląda jak prosto z fabryki,nie widać grzebania itp,hmm sprawdzimy dzisiaj

(Dobrze że zasilacz przyjdzie 175w, bo jeśli bym zamawiał z Jaspera to bym zapewne nie uruchomił tej konsoli...:/)

Odnośnik do komentarza

Dopiero dzisiaj sprawdziłem konsolę (DHL miał drobny 3 dniowy poślizg...)

Podłączyłem uruchomiłem i wszystko ok,odruchowo chciałem utworzyć nowy profil (Przecież Jasper ma te kilkaset MB własnej pamięci) Jednak zorientowałem się że przecież mam Falcona :( Konsola chodzi głośno (Chociaż miałem Jaspera ok 7 mieśięcy więc może to przyzwyczajenie do "ciszy") LT+ działa bez problemu

 

Napisałem już e-mail do sprzedawcy i czekam na jego wyjaśnienia ,albo częściowy zwrot kasy albo oddaję mu całą konsolę

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...