Skocz do zawartości

Rift: Planes of Telara


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie ze nie ma jeszcze topicu o tym MMO ktory wczoraj mial 1 dzien headstartu.

 

Zakladam temat bo zastanawiam sie czy ktos tu z ziomkow z forum PE ma zamiar grac/lub gra? Ja i kilku kumpli zakladamy gildie na serverze Sagespire wiec jesli ktos czuje sie samotny mozna popykac razem.

 

Ja i wielu ludzi gramy na:

 

Server: Sagespire

Fraction: Guardians

 

Mamy polska gildie

 

Jak cos to pmujcie Velsu

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lol no pewnie ze kojarze. Dziwne,kolega dzis wlasnie rerollnal do nas,bo chcial sobie pogac rano i dostal kolejke na 5 godzin,a u nas na 11 minut;p

 

Kazuun:

 

Server Sagespire,strona Guardian. Planujemy z kumplami zrobic gildie international ale glownie zlozona z Polakow.

Odnośnik do komentarza

32 lvl jak narazie,gra sie super i to dla mnie najlepszy "launch" (w sumie to headstart nadal trwa) MMO jaki widzialem,nie ma wkurzajacych bugow,wszystko ladnie dopracowane.

 

Stworzylismy z kumplami Polska gildie na servie Sagespire po stronie Guardian wiec jesli ktos tam gra i czuje sie samotny to pmujcie Velsu i powiedzcie ze z forum PE.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że koledzy polecieli z pre-orderami skoro już grają. I juz problemy z kolejkami na serverach? Hyh....

To jest problem kazdego MMO, bez wyjatkow.

Ja narazie nie mam czasu aby testowac Rift, wiec nawet nie kupowalem. Na pewno kiedys sie pobawie, ale kiedy... nie mam bladego pojecia :/.

Odnośnik do komentarza

Jak nie miales w premiere kolejki w WAR to ja nie wiem,moze grales na low pop servie bo ja to z godzine czekalem. To samo Aion.

 

Anyway kolejki chyba sie juz skonczyly,ja przynajmniej odkad jestem na Sagespire to nigdy nie bylem w kolejce,wiec pewnie zalezy od servera.

Odnośnik do komentarza

To jest problem kazdego MMO, bez wyjatkow.

Hmm.... tak? To jestem farciarz bo nie miałem nigdy kolejki na server, a od premiery grałem w WARa oraz w AIONa. Nie wiem jak wyglądało to z innymi grami to się nie wypowiadam - wierzę na słowo ;)

W Aionie wiekszosc serwerow byla niemozliwa do gry, az do czasu patcha, ktory dawal timeout na sklepach (ludzie sie nie wylogowywali w ogole). W WARa sam nie gralem, ale znajomi juz tak i jeczeli na kolejki. Widac za kazdym razem wybrales serwer, gdzie naprawde malo ludzi bylo.

Wybor pomiedzy pelnym serwerem a ghostem... i tak powstaja coraz wieksze kolejki :P.

W Wowie w czasach vanilla to pamietam jak i po 3h sie czekalo na co pelniejszych serwerach :D. Wybor byl albo fajne i duze community albo serwer duch, ktory doslownie byl martwy.

Odnośnik do komentarza

Cholerka uzaleznilem sie jak narazie od tej gry. Oczywiscie to czy komus sie podoba czy tez nie MMO to albo kwestia gustu, ale przyznam ze JEZELI czyta sie story questy to robienie questow tam to naprawde super zabawa, to samo instancje, pvp itp. Jezel ktos lubi szukac zagadek,ukrytych skarbow lub kolekcjonowac artefakty to ta gra jest wlasnie dla niego,warto zajrzec w kazda szczeline mapy bo moze sie chowac cos rzadkiego lub poprostu jakas smieszna scenka.

 

Jesli chodzi o LAUNCH to jest to chyba najlepszy jaki do tej pory widzialem,wszystko dopracowane i calkowicie playable,zadnych baboli. Gra oczywiscie nadal musi miec troche zmian i upsrawnien ale po zachowaniu developera widze ze naprawde sie staraja i chca zrobic z tego kawal solidnego mmo. Ja tu chyba zagrzeje na dluzej;O

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...