Skocz do zawartości

Kopiowanie map i zasad na inne konto w Halo reach


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem z przeniesieniem map(sciagnalem remake'i prisonera, wizarda etc.) i zasad (np. mlg team slayer v3) z Halo Reach z mojego profilu na profil kolegi. Ja na swoim koncie mam dostęp do XBL, kolega nie łączył się nigdy z Live'm. Dał mi swoją kartę pamięci na której ma swój profil.

Gdy kopiuje mapki czy zasady ze swojego dysku twardego na jego karte pamieci, ja staje sie ich właścicielem. Przez to kolega nie ma tych map na swoim profilu po zalogowaniu się.

Jak ktos wie prosze o pomoc, po znalezieniu odpowiedzi proszę o usuniecie tematu. Dzięki.

 

 

Poradziłem sobie, wszystko już śmiga. Można zamknąć temat.

Edytowane przez k0ntra
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 0
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.