Jump to content

WWF Smackdown 2 Know Your Role


upek10

Recommended Posts

Siema. Oto temat poświęcony grze WWF Smackdown 2 Know your role. Jestem fanem tej gry. Niedawno zacząłem season i muszę powiedzieć że gra jak na czasy psx'a jest w niej dużo możliwości. Tylko niewiem jak odblokować Steve'a Austin'a innaczej zwanym też Stonecold'a? Jakoś sobię poradzę. A Wy piszczie jak wam idzie gra i jaką dacie jej notę?:thumbsup:

  • Downvote 1
Link to comment
  • 10 months later...

Autor tematu zapewne już dawno zapomniał o tym wątku, ale skoro już tu jestem i uważam tę grę za coś wyjątkowego, to napisze kilka zdań na jej temat. Dla mnie jest to zdecydowanie najlepsza bijatyka na konsolę Playstation oraz jedna z najlepszych gier wydanych na tą konsolę. Dzięki niej dowiedziałem się wielu rzeczy o pro wrestlingu, który jest moją pasją od kilkunastu lat. Kiedyś nie miałem nternetu i w telewizji ciężko było o programy z tą odmianą sportu, także pozostawały praktycznie jedynie gry (no, czasami w PSX Extreme napisaliście co nieco o tym ;-).

 

Jeżeli chodzi o PSX - gra ponadczasowa i wyprzedzająca wszystkie tytuły, traktujące o pro wrestlingu na tej konsoli. Ogromna ilość postaci oraz trybów walki, sporo rzeczy do odkrycia, bogaty system Create-A-Superstar sprawiły, że przesiedziałem przed nią kilka lat. 3-4 lata ładowałem w nią non-stop, sam w to nie mogę teraz uwierzyć. Kilka razy rozpoczynałem sezon, w jednym z save'ów przebiłem "10 lat" gry. Kto grał, ten wie, jak mozolnie ten tryb został tam opracowany. Wtedy to jednak nie przeszkadzało.

 

Żałuję, że wtedy nie było możliwości gry online. Do tej pory znam ją praktycznie na pamięć - wszystkie chwyty, kombinacje, sekrety. Granie w obecną generację gier WWE, to już niestety nie to samo.

 

Twórcę tematu pewnie już to nie interesuje, ale odblokować Steve'a Austina można bardzo szybko - pojawia się w pierwszych miesiącach sezonu.

Edited by Martyn
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.