Skocz do zawartości

WWF Smackdown 2 Know Your Role


upek10

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Oto temat poświęcony grze WWF Smackdown 2 Know your role. Jestem fanem tej gry. Niedawno zacząłem season i muszę powiedzieć że gra jak na czasy psx'a jest w niej dużo możliwości. Tylko niewiem jak odblokować Steve'a Austin'a innaczej zwanym też Stonecold'a? Jakoś sobię poradzę. A Wy piszczie jak wam idzie gra i jaką dacie jej notę?:thumbsup:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Autor tematu zapewne już dawno zapomniał o tym wątku, ale skoro już tu jestem i uważam tę grę za coś wyjątkowego, to napisze kilka zdań na jej temat. Dla mnie jest to zdecydowanie najlepsza bijatyka na konsolę Playstation oraz jedna z najlepszych gier wydanych na tą konsolę. Dzięki niej dowiedziałem się wielu rzeczy o pro wrestlingu, który jest moją pasją od kilkunastu lat. Kiedyś nie miałem nternetu i w telewizji ciężko było o programy z tą odmianą sportu, także pozostawały praktycznie jedynie gry (no, czasami w PSX Extreme napisaliście co nieco o tym ;-).

 

Jeżeli chodzi o PSX - gra ponadczasowa i wyprzedzająca wszystkie tytuły, traktujące o pro wrestlingu na tej konsoli. Ogromna ilość postaci oraz trybów walki, sporo rzeczy do odkrycia, bogaty system Create-A-Superstar sprawiły, że przesiedziałem przed nią kilka lat. 3-4 lata ładowałem w nią non-stop, sam w to nie mogę teraz uwierzyć. Kilka razy rozpoczynałem sezon, w jednym z save'ów przebiłem "10 lat" gry. Kto grał, ten wie, jak mozolnie ten tryb został tam opracowany. Wtedy to jednak nie przeszkadzało.

 

Żałuję, że wtedy nie było możliwości gry online. Do tej pory znam ją praktycznie na pamięć - wszystkie chwyty, kombinacje, sekrety. Granie w obecną generację gier WWE, to już niestety nie to samo.

 

Twórcę tematu pewnie już to nie interesuje, ale odblokować Steve'a Austina można bardzo szybko - pojawia się w pierwszych miesiącach sezonu.

Edytowane przez Martyn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...