Skocz do zawartości

Soft PS3 EU na US ?


mati96x12

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam takie pytanko czy jest możliwość zmienienia softu 3.61 Europejska wersja na 3.61 amerykańską wersję?

-Czy moje trofea zapisy pozostaną na dysku?

- Będę mógł się zalogować na europejskie PSN?

- Będę miał wszystkie programy i PS Store te co amerykanie?

- Możliwość oglądanie muzyki i filmów Qriocity,?

- skorzystać z dodatkowych usług, takich jak Netfix, Hulu, Vudu oraz MLB.tv?

Czy założenie nowego profilu na ps3 da mi możliwość korzystania z i zalogowania się na polskie PSN PSStore i PSHome

i czy będę miał możliwość zmiany języka na polski w XMB?

Bądź czy na polskim sofcie mogę zalogować się na amerykańskie PSN ( założę konto jak włączą psn) i korzystania z ich usług PSstore i filmów i muzyki?

Bardzo proszę o odpowiedz . Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi . prosiłbym o nieusuwanie ani przenoszenie postu do momentu gdy uzyskam odpowiedz.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie ma takiej możliwości. Softu nie zmienisz.

 

Inne usługi są przypisane do danego konta. Jak założysz konto na USA pod fikcyjnym adresem to będziesz miał dostęp do amerykańskiego Store. Nie będziesz miał jednak możliwości wypożyczania filmów bo usługa sprawdza IP.

 

Podsumowując. Zrób dwa konta jedno na Polskę a drugie na USA. Jednak nie licz na to, że na tym drugim będzie wszystko działać. Właściwie to tylko będziesz miał dostęp do darmowych rzeczy ze Store bo Netfix i cała reszta jest przypisana do softwaru. Kiedyś było warto kupować bo był większy wybór np. u nas w ofercie jest dwa razy mniej gier na PSX ale są problemy z akceptacją kart. Ostatecznie można płacić zdrapkami ale z powodu zbyt dużego przebicia nie warto ich kupować.

 

PS. Na takie pytania jest odpowiedni dział i temat.

Edytowane przez rkBrain
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli mam to rozymiec tak . ze nic mi nieda przeinstalowanie softa?

to ja sie chyba do stanów przenoszę :)

Ale jak to jest możliwe żebym nie dał rady softa zmienic. przecież mogę na pendriva nagrac sciągnietego z us playstation >. i na ps3 zainstalowac czy jak wyjdzie nowy soft to bede mógł czyli tak na ps3 mam 3.61 wyjdzie wersja 3.65 i sciągnę z us i zainstaluje. myslisz ze nie bedzie mi działac >?

Edytowane przez mati96x12
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

widać nie znasz sie na sprzęcie i sofcie wiec poprostu uwierz tym co sie znają - soft usa pasuje do konsoli z usa, nie wsadzisz go do europejskiej

 

 

inne pytanie - to po cholere w ogole robić cos takiego ?

 

 

edit

swoja droga znam gościa ktory na PS2 zainstalował windowsy, wiec jak sie jest hakerem/programistą to wszystko jest mozliwe, ale na pendrivie to se mozesz piosenki wgrać co najwyzej

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...