Skocz do zawartości

kod statusu: 3151-335a-1380-2303-c810-1012


jpcollins

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem po zainstalowaniu aktualizacji do crysis 2 zagrałem off line a potem wyszedłem z xbl po kolejnym zalogowaniu otrzymałem komunikat o aktualizacji xbl a w efekcie błąd - kod statusu: 3151-335a-1380-2303-c810-1012. Sprawdziłem na suppor`cie i chodzi o modyfikację konsoli - śpieszę od razu poinformować że nie zmieniałem nic i gram na legalnych grach. Dlatego pytam czy ktoś miał taki przypadek ... ?

Mam nadzieję że jutro wyjaśnię wszystko na infolinii.

Proszę o info jeśli coś wiecie w temacie.

Pozdrawiam.

JK

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

a mnie by nie zdziwila systuacja jak ta konsola byla chociaz raz na naprawie w MS ze z serwisu mogles dostac konsole z przerobka

ale to oczywiscie skrajny przypadek, bo nic nie wiemy o samym dashu nowym, moze tez i byc jego jakas anomalia...

 

kilka takich sytuacji sie zdazalo juz bo przerabiacze konsol podrabiaja plomby i sla w ramach gwarancji, serwis to naprawia i to wraca, a serwis dziala tak ze nigdy tej samej konsoli nie dostajesz, tylko po kims, czyli Twoja konsole jak naprawia wedruje do kogos innego, a Ty dostajesz po kims, kto wczesniej oddal i juz naprawili...

klienci zglaszali takie wlasnie cyrki ze dostali konsole z przerobka na kopie prosto z serwisu MS, to wychodzilo jak chceili taka konsoel poddac przerobce, okazywalo sie ze jest jzu przerobiona... teraz mozna pomyslec ile jest takich osob co nie mysla o przerabianiu i maja taka konsole nieświadomie ktora jest przerobiona...

to tez byla odpowiedz kiedys na bany bez powodu, czyli na bany na konsole ktore wlasciciel od nowosci twierdzil ze nie byla przerabiana i gral na oryginalach...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Tak, to co piszesz to prawda jednak "ciężar dowodu" leży po mojej stronie.

Podjąłem już rozmowy z MS zobaczymy co będzie. Staram się wykazać dobrą wolą i cierpliwością. Zobaczymy co tym sposobem uzyskam.

Już po pierwszej wizycie w serwisie zorientowałem się że nie dostałem mojej konsoli. Ale cóż to myślałem naiwnie gwarancja jest... spoko.

I tutaj takie zaskoczenie. Co więcej znalazłem na stronach anglojęzycznych podobną sprawę gdzie po okresie gwarancji, gracz wymienił cd-rom i efekt taki sam.

Ja powiem szczerze jestem zaskoczony bo jeśli sprzęt jest po gwarancji to chyba mogę skorzystać z innego serwisu... ale tutaj zapis w regulaminie xbl jest na tyle nie ostry i pojemny że jeśli dojdzie do jego interpretacji to może być różnie... Cóż napisałem jak na razie konkretnego maila do MS i zobaczymy.

Tylko jak zwykle x nie działa dzieciak wraca z zielonej szkoły w weekend i co ja mu powiem ... :)

Jak wygram to jeszcze straty moralne muszę umieścić w kwocie odszkodowania :)

Więc ja to tak widzę: MS miał/ma problem z serwisem jak Juchy podkreślił sytuacje się zdarzają a on jako spec. op. w tych sprawach wie co mówi.

Przyznanie się do takiego działania/zaniechania kosztuje. Kwestia kolejna zależy od tego ilu użytkowników sprawa dotyczy... patrz red ring na początku ... już nikt nie pamięta jak MS się bronił przed problemem.

Dlatego będę sprawę drążył i jeśli nie jutro do po jutrze mam nadzieję odzyskam sprawność konsoli w 100%.

Juchy dzięki za merytoryczny wkład w rozmowę i eksperckie podejście.

Można na Ciebie liczyć. Pozdrawiam

 

<br />a mnie by nie zdziwila systuacja jak ta konsola byla chociaz raz na naprawie w MS ze z serwisu mogles dostac konsole z przerobka<br />ale to oczywiscie skrajny przypadek, bo nic nie wiemy o samym dashu nowym, moze tez i byc jego jakas anomalia...<br /><br />kilka takich sytuacji sie zdazalo juz bo przerabiacze konsol podrabiaja plomby i sla w ramach gwarancji, serwis to naprawia i to wraca, a serwis dziala tak ze nigdy tej samej konsoli nie dostajesz, tylko po kims, czyli Twoja konsole jak naprawia wedruje do kogos innego, a Ty dostajesz po kims, kto wczesniej oddal i juz naprawili...<br />klienci zglaszali takie wlasnie cyrki ze dostali konsole z przerobka na kopie prosto z serwisu MS, to wychodzilo jak chceili taka konsoel poddac przerobce, okazywalo sie ze jest jzu przerobiona... teraz mozna pomyslec ile jest takich osob co nie mysla o przerabianiu i maja taka konsole nieświadomie ktora jest przerobiona...<br />to tez byla odpowiedz kiedys na bany bez powodu, czyli na bany na konsole ktore wlasciciel od nowosci twierdzil ze nie byla przerabiana i gral na oryginalach...<br />
<br /><br /><br />
Odnośnik do komentarza

Witam. Mam podobny problem. U mnie padł jakiś czas temu napęd i dałem do wymiany z BenQ na LiteOn. Teraz mam kod błędu: 3151-335A-1380-2303-C810-1012. Pojawia się dopiero przy instalowaniu oprogramowania. Nie pomaga aktualizacja z USB. Kurczę, dałem dupy z tą wymianą napędu, a gram tylko na oryginałach. Teraz pytanie. Czy można to jakoś naprawić?

Dodam, że starego napędu już niestety nie mam. Czy ten kto mi to robił może teraz jakoś to naprawić?

Edytowane przez Lucky77
Odnośnik do komentarza

Tobie to juz pisalem przeciez przy okazji glupoty jaka zrobiles godzac sie na ta bzdurna wymiane ktora byla skazana na porazke z gory: http://www.psxextreme.info/topic/37013-360tka-siadla-i-wstac-nie-chce/page__view__findpost__p__2373073

 

Oczywiscie ze mozna naprawic jesli update jeszcze sie nie dokonalo do konca, trzeba to zrobic tak jak to powinno byc zrobione od reki przy pierwszej awarii...

Edytowane przez Juchy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki Juchy. Oświeciłeś mnie. W takim razie daję napęd do ponownej wymiany.

Obyło się bez wymiany napędu. Serwisant, który mi to robił sam był w szoku, że mu się udało :o Wgrał nowe oprogramowanie (do napędu LiteOn, oryginalnie był napęd BenQ), podłączył do neta, ściągnął i zainstalował aktualizację. Teraz wszystko śmiga, że aż miło. Czyli jednak się da.

 

Dla zainteresowanych fajny program, bo też czytałem, że się nie da aktualizować gier przez pendrive, wypróbowałem przed aktualizacją i dało radę, przynajmniej do Forzy 3. Link: Program XTAF

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.