Jump to content

Gamescom 2011 - czwarta osoba do auta pilnie poszukiwana


Tomil85

Recommended Posts

We wtorek trzy osoby z Trójmiasta wyjeżdżają do Kolonii na Gamescom 2011. Posiadamy przepustki prasowe (oferujemy ją również ochotnikowi), które uprawniają do bezpłatnego uczestnictwa w całych targach oraz na wszystkich pokazach zamkniętych. Granicę będziemy przekraczać w Kołbaskowie, więc osobę mieszkającą na trasie Gdańsk - Kołbaskowo chętnie zgarniemy po drodze.

 

Koszt noclegu jest nieduży - ok. 100 zł za wszystkie noce na profesjonalnym polu namiotowym. Wyjeżdżamy 16 sierpnia późnym popołudniem, natomiast wracamy w sobotę (20.08) wieczorem.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel. 607-703-361 lub gg: 6084506

Link to comment
  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.