Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

joł ziomki.

Slyszeliscie o mak milerze? Na peeewno! Nigdzie nie widze tematu, wiec sobie zaloze, co by podyskutowac c'nie.

Otoz nasz Mac Miller jest z rocznika '92 i sobie rapuje na lajtowych i czilujacych ( z reguly) bicikach.

Gosciu wyplynal na szerokie wody bodajze z wydaniem mikstejpu 'K.I.D.S.', ktory jest kawalkiem serio zaje,bistego rapu.

Ogolnie, niedlugo ma wyjsc jakas jego plyta, jest juz nawet singiel z klipem, ja tam sie jaram

http://www.youtube.com/watch?v=RhJAbBJCWVc

ale to juz wrzucalem. Skumajcie w ogole mikstejp kids, bo dajerade

A tu pare innych kawalkow makmilera, na kozaczq.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie słucham go jakoś dużo, ale skilla nie można mu odmówić. Szczególnie, że ma dopiero 19 lat. 'K.I.D.S.' było bardzo spoko, ale już "Best Day Ever" średnio mi się podobało i więcej niż 3 razy chyba nawet nie przesłuchałem, ale na album czekam jak najbardziej, bo jest jednym z tych bardzo dobrych kotów, którzy ostatnio się pojawili na scenie i na pewno jeszcze namiesza.

Odnośnik do komentarza

Ogolnie caly potencjal Tajlera to goblin i she w wideoklipowej wersji. Jak te dwa tracki ci nie spasily, to nawet nie sprawdzaj goblina, bo jest strasznie przekombinowana. Niby koncertowo ten caly wolf gang daje rade, ale studyjnie sreeeeeeednio sie jaralem. Przepieknie tylera pocisnal Hopsin, to byl gruby dissik :> No ale, to topik o makmilerze

Odnośnik do komentarza

donald trump to mega numer, swego czasu latał na okrągło, ale potem jakoś straciłem zainteresowanie typem. w każdym razie od czasu tego gościa od I love college nie było tak fajnego debiutującego młodego białasa. jaki materiał najlepiej od niego sprawdzić?

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Propsy banny za tego Macklemore'a, zaje.bisty jest, a nie znałem.

 

FARMEROS sprawdzaj od tego Macklemore'a: Macklemore X Ryan Lewis - The VS. [Redux] oraz Macklemore - The Language Of My World, świetne albumy, koleś kojarzy mi się z Sadistikiem, a tego uwielbiam (jak nie znacie to też polecam bardzo, wydał dwie płyty do tej pory, oba klimatyczne maks (klimat ostatniego albumu CunninLynguists, solówki Kno) - na zachętę chociażby youtube.com/watch?v=VnzaPkl6Nvgn lub youtube.com/watch?v=An5_TOhtKuE).

 

http://www.youtube.com/watch?v=29UMACdfyZw

Irlandzki klimat ciekawie oddany.

 

youtube.com/watch?v=gAg3uMlNyHA

Z nadchodzącej płyty kawałek, wychodzi na to, że teraz to jeden z albumów na które najbardziej czekam.

 

youtube.com/watch?v=hvNQWQSwmow

Baseballem się nie interesuję, a mimo wszystko mnie zainteresowało.

 

W ogóle to te klipy są zaje.biste, każdy z ciekawością oglądałem.

 

Ogólnie koleś super leci i teksty ma bardzo dobre, no jaram się.

Edytowane przez Robak
Odnośnik do komentarza

Z tego kawalka co banny rzucil jakos mi sie nie wkrecaly rapy tego typa, no ale jak Robak polecasz cos wiecej, to skumam chetnie. Sadistika nie mam w dalszym ciagu sily sluchac, jego pierwsza bodajze solowke przesluchalem z dwa razy i nie moge sie przekonac. No bity fajne, raper niby tez ladnie leci, teksty wrecz POETYCKIE, ale... no jakos nie trawie, ziom.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Szczerze mowiac, duzo bardziej jaram sie takim Millerem, niz np. tylerem the wibratorem. K.I.D.S >>>>> Goblin, nie ma ch,uja.

Niewiele ma wspolnego tyler z maciem, chyba ze Watching Movies With Sound Off pod pewnymi wzgledami, ale cech wspolnych malo. Nb WMWSO jedna z najlepszych płyt 2013 imo, płakałem przy Star Room i skakałem przy SDS. Szkoda że najnowszy materiał jest tak długi, ciezko mi go przesluchac w calosci
Odnośnik do komentarza

te niecale trzy lata temu gdy porownywalem mak millera i tajlera mialem na mysli podobny wiek wykonawcow, podobny moment wstrzelenia sie na rynek i podobny target wykonawcow - mlodzi, (pipi)a, ludzie

ze niewiele wspolnego maja ze soba to jak mowil ferdynand, oczywista oczywistosc

No i troche tez chcialem prztyknac w nos Roziego, ktory wtedy chyba sie calym ofwgkta jaral, hi hi

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...