September 24, 201114 yr Mam takie pytanie Jak przepisac licencje na nową konsole? Miałem xsa który juz padł definitywnie, kupiłem slimke 250 i na nią skopiowałem transfer kitem (kabelkiem) całą zawartość starego dysku. Wsród przeniesionych plikow były dodatki do gier, gry arcade, tapety itp. wszystko kupione normalnie na starej konsoli. Na nowej konsoli (stary nick) gdy jestem ofline wszystkie arcade są jako triale a do dodatków i tapet (nawet bezpłatnych) nie mam dostępu. Wszysko jest normalnie gdy jestem online. Jak przepisać licencje bym na nowej konsoli miał do wszystkiego kupionego dostęp gdy jestem ofline?
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.