Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak, ale jak Ci zdjąłem, to mnie ścigałeś cały mecz.

 

No to chyba sam sobie odpowiedziałeś?Nie szukam zwady i dlatego z bocianem grać nie będę,ale jak ktoś cwaniakuje tak jak ty to zwracam mu trzeźwy rozsądek.Zresztą u ciebie sytuacja byłą inna,własnym skillem tego nie zrobiłeś,bo na początku razem z zaqiem za mną biegałeś,także jak to już kiedyś było 2-3 na 1.

 

Hmmm Zaq i Rozi to jak trzy osoby? Chyba nie nazywasz w ten sposób nikogo grubasem co? hehehehe ;)

 

Widać cisnęli we dwóch jakby ich trzech było hehe

 

Jedak kosę wbijam sam, a nie wspólnie z Zaqiem/Mersonem, czyż nie? Współdziałanie w drużynie jest pomocne, bo można właśnie dzięki temu łatwiej zapolować na kogoś. Teamplay to główna cecha BFa, prawda?

hmm raczej nie.

TeamPlay w bf to taki swiety grall

czasami jak wejdzie 4 znajomych to oni graja tp reszta FFA

ale to nie zmienia faktu ze 99% graczy to czysta FFA

 

Echhhh mocno ubolewam, że mimo aspiracji z bf-a na bf-a coraz mniej nacisku deweloperzy na grę drużynową kładą. Na tej generacji już chyba nic KZ2 pod tym względem nie pobije...

 

zaqu z litwinem polećcie pojedynek na kosy na forumowym serwie, też wejdę, zrobimy wokół was kółko i będzie melanż. w ramach fairplay wygrany zostanie rozstrzelany, później masowy teabag, przybijemy piątkę i gramy dalej.

 

HELLL YEEAAAHHH ;)

 

Łooo matko i córko;)) żebym wiedział ze sie taki dym zrobi to bym wcale nie pisał. No ale na % różne głupoty się pisze tak że LUZU troche;)) Tak poza tym wszystkim to Litwin dzieki za odpisanie ale mam generalnie w (pipi)e czy grasz czy nie, czy mnie zabijesz 5 razy czy 50 razy (bez obrazy). Liczy sie TOTALNY FUN. Wole przegrać z dobra ekipą niż wygrywać z jakimiś anonimami. Tak że ogólnie RESPECT;))

 

P.s.

 

Zaq i Kabotyn jak jeszcze raz wejdziecie mi na serwa przeciwko mnie jak se gram na luzie z obcymi to WAS PODGRYZE;)) Myslałem że mnie szlak trafi jak żeście pół rundy czołgiem pod moim respem się wozili.

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hehe

 

Właśnie lejesz miód na me uszy a ja Tobie wirtualną flaszkę stawiam. Liczy się zabawa i tyle... a jeśli dodatkowo jest okraszona finezją jaką tylko na wspomagaczach można wywołać to nawet przegrana nie boli. Jeśli widziałeś bieganie moonwalk'iem i ocenianie (przez resztę ekipy) przy skoku, potrójnych hasellfoffów i ridgebergerów, niczym w tańcu z pierdołami, to widziałeś już wszystko hehehe

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

"Banan" - to potocznie nazywany korytarz wygięty w łuk, którym biegniemy od flagi C do B.

 

Czy wyłączyli światło to nie wiem ale może ktoś się bawił jak ja ;), Niszcząc punkty światła, od taka taktyka by stać się bardziej niewidocznym.

Niestety niespodziewanie miałem dzieciaka na głowi i nie mogłem polować na blachę Dice :( a niestety jest to rzadkość na PS3 by chłopaka się tam pojawiali :( A jeszcze wczoraj ich straszyłem że już kosę ostrzę :(

Odnośnik do komentarza

A to nie na Bazarze?

 

Tfu...no jasne, że na Bazarze.

Zielu, skąd Ty wiesz kiedy DICE bedzie na serwach? Gdzie takie info się pojawia?

 

Dziś grali od 17 do 20 na dwóch serwerach ;) widzisz dlatego że mało osób o tym wie miałem na dzieję a blachę :) a tak na serio to twitter Ci prawdę powie, po prostu twittuję parę osób z Dice oraz paru bliskich przyjaciół Dice

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

A to nie na Bazarze?

 

Tfu...no jasne, że na Bazarze.

Zielu, skąd Ty wiesz kiedy DICE bedzie na serwach? Gdzie takie info się pojawia?

 

Dziś grali od 17 do 20 na dwóch serwerach ;) widzisz dlatego że mało osób o tym wie miałem na dzieję a blachę :) a tak na serio to twitter Ci prawdę powie, po prostu twittuję parę osób z Dice oraz paru bliskich przyjaciół Dice

zle mowisz beda grali od 1 w nocy do 4 nad ranem. 17 jest czasu CST czyli -5gmt. na battlelog twierdza ze juz grali,oni nawet czasu dobrze nie potrafia podac :confused:

Albo ja mam jakieś zwidy, albo to jakiś kolejny bug po patchu, ale dzisiaj jak grałem na Sekwanie to w "bananie" jakby wyłączyli światło! Wszystko ciemniejsze, ma się wrażenie, że gramy po zmroku lub coś w tym stylu. Nawet fajnie to wyglądało.

Też tak macie?

Nie bug/glitch,tylko poprawiaja oswietlenie.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

A to nie na Bazarze?

 

Tfu...no jasne, że na Bazarze.

Zielu, skąd Ty wiesz kiedy DICE bedzie na serwach? Gdzie takie info się pojawia?

 

Dziś grali od 17 do 20 na dwóch serwerach ;) widzisz dlatego że mało osób o tym wie miałem na dzieję a blachę :) a tak na serio to twitter Ci prawdę powie, po prostu twittuję parę osób z Dice oraz paru bliskich przyjaciół Dice

zle mowisz beda grali od 1 w nocy do 4 nad ranem. 17 jest czasu CST czyli -5gmt. na battlelog twierdza ze juz grali,oni nawet czasu dobrze nie potrafia podac :confused:

Albo ja mam jakieś zwidy, albo to jakiś kolejny bug po patchu, ale dzisiaj jak grałem na Sekwanie to w "bananie" jakby wyłączyli światło! Wszystko ciemniejsze, ma się wrażenie, że gramy po zmroku lub coś w tym stylu. Nawet fajnie to wyglądało.

Też tak macie?

Nie bug/glitch,tylko poprawiaja oswietlenie.

 

No to fajnie. Szkoda tylko, że za dźwięk się nie wezmą bo to jest żenada co tu się wyprawia. Dźwięku potrafię nie mieć przez 2 minuty, locka z Igły czy Javelina też nie widzę.

Odnośnik do komentarza

 

 

No to fajnie. Szkoda tylko, że za dźwięk się nie wezmą bo to jest żenada co tu się wyprawia. Dźwięku potrafię nie mieć przez 2 minuty, locka z Igły czy Javelina też nie widzę.

to najbardziej w(pipi)ia. Jade sobie spokojnie i nagle ekran smeirci i napis javelin wtf? przeciez dzwiek mialem jak mnie trafil xD

Odnośnik do komentarza

No to fajnie. Szkoda tylko, że za dźwięk się nie wezmą bo to jest żenada co tu się wyprawia. Dźwięku potrafię nie mieć przez 2 minuty, locka z Igły czy Javelina też nie widzę.

to najbardziej w(pipi)ia. Jade sobie spokojnie i nagle ekran smeirci i napis javelin wtf? przeciez dzwiek mialem jak mnie trafil xD

 

kupilem dodatek pogralem i smutno mi ze znow wyrzucilem kase w bloto.

 

dawno nie widzialem tak (pipi)owym map i spawnow.

 

tyle dobrze ze bronie zostana na normalne mapy

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

No to fajnie. Szkoda tylko, że za dźwięk się nie wezmą bo to jest żenada co tu się wyprawia. Dźwięku potrafię nie mieć przez 2 minuty, locka z Igły czy Javelina też nie widzę.

to najbardziej w(pipi)ia. Jade sobie spokojnie i nagle ekran smeirci i napis javelin wtf? przeciez dzwiek mialem jak mnie trafil xD

 

kupilem dodatek pogralem i smutno mi ze znow wyrzucilem kase w bloto.

 

dawno nie widzialem tak (pipi)owym map i spawnow.

 

tyle dobrze ze bronie zostana na normalne mapy

 

co ty (pipi),oprocz fortecy wszystkie sa za(pipi)iste.

Odnośnik do komentarza

No to fajnie. Szkoda tylko, że za dźwięk się nie wezmą bo to jest żenada co tu się wyprawia. Dźwięku potrafię nie mieć przez 2 minuty, locka z Igły czy Javelina też nie widzę.

to najbardziej w(pipi)ia. Jade sobie spokojnie i nagle ekran smeirci i napis javelin wtf? przeciez dzwiek mialem jak mnie trafil xD

 

kupilem dodatek pogralem i smutno mi ze znow wyrzucilem kase w bloto.

 

dawno nie widzialem tak (pipi)owym map i spawnow.

 

tyle dobrze ze bronie zostana na normalne mapy

 

co ty (pipi),oprocz fortecy wszystkie sa za(pipi)iste.

i wisienką na torcie jest bajer, ze zle zlicza wykonane rzeczy w zadaniach.

Javelina mi nie zaliczylo zadnego. za to smaw liczy.

liczy tez co 2 zaopatrzenie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...