Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Patch bylo ostatnio kolo 12 a dodatek kolo 18. Ale na szybkie sciaganie wieczorem bym sie nie nastawial bo wiekszosc sie wtedy bedzie podpinac do sciagania patcha i dodatku. Pryxfus juz ci moge powiedziec,ze warto bedzie grac medykiem i aek bo nic w nim nie zmienili.(tylko dopasowali czas przeladowywania do animacji)

Odnośnik do komentarza

czyli jak wroce ok 16 i odpale sciaganie patcha to powinien byc gotowy do 18 i wtedy wezme sie za ssanie dlc

chociaż nie nastawiam sie i tak na jakies wielkie granie bo zapewne beda lagi, pozatym jednak trzeba spać czasami

Patch z 2 godz. dlc z 1,5godz.no chyba ze jakims ludzie nie zapchaja serwerow.O 10(czas PL) serwery padaja na 2 godz. a battlelog jutro/dzis(nie wiem czy niedali tego wczorajw nocy) bedzie mial naprawy od 11 do 13.

Odnośnik do komentarza

Patch ponoć już jest.

 

Ciekawe jak teraz po zmianach będą wpadać baretki za obronę?

gosc musi byc 5m od mcom ale teraz trzeba zabic 4. Problem z tymi beretkami jest taki ze na rush w 99% trafiam na mecze ze albo moj team jedzie przeciwnika,albo przeciwnik jedzie nas i nawet do mcom sie podejsci nieda.

 

Edit:

Patch sie szybko pobiera eta mam 12min. Przy 1574mb to nawet szybko

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to przypadek bo dopiero zadałem pytanie Ea ale właśnie umieścili fotkę z podpisem że już jest dostępny dodatek :) dla PS3 oczywiście premium members

potwoerdzam jest juz w pss store,rowniez szybko sie pobiera(eta 13min)
Odnośnik do komentarza

A debile na facebooku już rzucają mięso na PS3 że tak wcześnie dostajemy :) banda matołów

 

Zaq Up mam 10,2 mb ale znów to samo DLC pewnie szybko się ściągnie a sam patch to katorga już tak zawsze mam

10,2 upload? Ja mam 25mb down i 3mb up i idzie jak burza. Patch i dlc w mniej niz 30 min

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...