Skocz do zawartości

DC Universe Online


=PiT=

Rekomendowane odpowiedzi

gra ktos w to?

 

z tego co widzialem to sporo polakow w grze jest (wiadomo - darmowe to od razu naszych pelno).

 

 

Ogolnie jak na gre za free to calkiem spoko. Najbardziej podoba mi sie motyw z otwartym PVP gdzie level 30 (wiecej w grze niema jak narazie) moze napieprzac level 1 bez zadnych zbednych ceregieli. Gra ma swoje bugi, i nie jest jakas super mega wypasiona, ale trzeba przyznac ze jest porzadna ;]

 

Roznica miedzy free a platnym - mozesz zakladac gildie, miec wiecej itemow w inventory, wiecej siana nosic, czy miec jakies dodatkowe itemy ktore tylko ladnie wygladaja. Jak dla mnie git. Zamysl z byciem superhero tez calkiem fajny. Najgorsze jest samo sciaganie 14GB klienta gry i to ze zajmuje ponad 20 po instalacji ;b No i okazyjne lagi przy godzinach szczytu (weekendowe wieczory glownie, ale jest coraz lepiej).

 

Jak ktos bedzie robil postac to niech wie ze nie oplaca sie wybierac innego trybu poruszania niz latanie ;b Chyba ze inne maja jakies przegiete skille potem o ktorych nie wiem, ale ogolnie to latanie jest najlepsze xD

 

Na starcie wybierasz czy chcesz byc hero czy villain to potem bedziesz na dzielni napieprzac tych przeciwnych. Ja mam villain co lata, napieprza z rak laserami i ogniem. Na free koncie mozesz max 2 postacie miec.

 

Jak ktos nie lubi pvp to moze go wylaczyc (but thats just plain silly).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lagi związane są z napływem nowych graczy. Najlepiej grać do południa bo najmniej ludzi. Potem wpadają amerykańce i czekamy w kolejce na 1100 miejscu. Gram na EPvP (deal with it) lv.14. Biegający heros który zamienia się w goryla i ma laser w oczach <ok>. Jakby ktoś chciał sprać ryja jakiemuś typkowi to podawać PSN ID.

Odnośnik do komentarza

Ja gram na PvE, w którym można się duelować, i można też włączyć PvP (i wyłączyć). IMO bardziej pozwala skupić się na rozwoju postaci, a nie unikaniu gości którzy dla jaj chcą Cię sprzątnąć.

Najgorsze było ściąganie za pierwszym razem. Najpierw 127 MB klient, potem 127 MB patch, potem... 15 GB z poziomu klienta, nawet jak XMB włączałem to się pauzowało ściąganie. I ściągło mi coś źle, bo gra się wykrzaczyła i musiałem raz jeszcze... Cóż, dwie noce zarwała konsola, ale ostatecznie było warto. Ogromne Gotham i jeszcze większe Metropolis (wszak aż dwóch mentorów ma), plus wypadowe dodatkowe lokacje typu Area 51 czy Smallville ;) No i w chu.j bohaterów (i złych) z DC o których nigdy nie słyszałem (Martian Manhunter rulez :D ) .

Gra jest fajnie dopasiona pod względem znajdziek, wyzwań, sub questów i wewnętrznych "trofeów" (nagradzanych dodatkowymi skill pointsami). No i kreator postaci bardzo rozbudowany, można serio stworzyć niezłego dziwoląga, a główna baza pełna gości wygląda jak jakiś karnawał albo szpital dla obłąkanych ;p Dobre są też drzewka, jak i mocy jak i dotyczące broni. Daje to mnóstwo możliwości, zwłaszcza że nawet ta sama umiejętność może mieć różne premie w zależności od funkcji jaką będziemy pełnić w grupowych misjach (tank, damage-per-second, healer, control). Co mi się jeszcze podoba, to "aggro pure hate system" czyli determinacja wrogów, którzy po prostu zioną nienawiścią do nas i gonią bardzo długo, najlepiej masami :D A także ograniczone spamowanie potionami, co bardzo promuje rolę healer'ów. Dużo jest też opcji dla max leveli (30), gdzie odblokowywują się raidy i duosy, a także mają oni dostęp do lepszego sprzętu w Watchtower (głównej bazie Justice League). Nie mam pojęcia czym źli dysponują, pewnie Brainiac Ship albo coś w ten deseń.

Co do mojej postaci, to jest to dosyć niecodzienne zestawienie (przez co praca nad nim jest żmudna). Gram Ice-buff/dps/one handed , a że lód jest mocno defensywny to wiadomo że trudniej osiągnąć taką skuteczność jaką mają np. dps-y z fire czy gadgets. No i wybrałem zamiast latania acrobatics, bo pozwala na cancelowanie używania mocy, i też ma coś w stylu latania (na początku tylko szybowanie, a potem można dodać skill pointa w rocket glide co pozwala na latanie, choć nie lewitowanie :) ).

Co do FTP to najbardziej daje się we znaki limit kasy. Przy sobie można mieć tylko 1500, a coś więcej ląduje w Escrow które jest zablokowanym kontem, które odblokuje się po zapłaceniu abonamentu legendary, albo kupieniu przedmiotu który wybiera tą kasę jednorazowo (7 PLN za 10 000 wirtualnej kasy -_- ). Niby da się kupować przedmioty i chować je w banku, żeby w ten sposób "deponować" nasze fundusze, ale i tak nie kupimy nic co jest powyżej 1500 .

Jakby ktoś chciał jakąś misję, albo pomoc - moja postać to Tiger Zero i jest na PvE (choć mogę na moment przejść do PvP phase).

Odnośnik do komentarza

a ja zapraszam wszystkich villainow do wspolnego latania i napieprzania noobow po miescie :D

 

char name: Lord PiT (fuck yeah!) - obecnie 15 level.

 

PSN ID: Funky_PiT

 

 

co do cen w sklepach to malo co przekracza 1000 nawet z itemow dla lvl 30 wiec limit kasy az tak nie boli. Warto tez dodac ze jezeli wydamy w grze wiecej niz 5$ w sumie na cokolwiek to przerzuca nas z automatu na premium account (wszyscy co do tej pory placili abonament za gre dostali premium jak weszlo F2P), ktore ma limit 2000, dostajemy wtedy tez mozliwosc voice chatu, wysylania itemow mailem i jakies niecale 20 dodatkowych slotow w inventory

Edytowane przez =PiT=
Odnośnik do komentarza

A ja mam prośbę do graczy, żeby nie wybierali już DPS-ów (damage-per-second czyli standardowy siepacz, który w czasie gry tank zbiera aggro wroga, on zadaje najwięcej obrażeń). Obecnie jest cała masa DPS-ów, ale to jeszcze nic. Bo DPS wydaje się z pozoru łatwy, a tak naprawdę jest najtrudniejszą w dojściu do perfekcji klasą. Czemu? Bo dobry DPS powinien mieć porozwijane wszystkie innate (z innych drzewek broni) do cricial i might/precision). A to oznacza, że musi mieć maksymalnie zdobytych skill point'sów z feat-ów, czyli dodatkowych wyzwań. Musi mieć 75 (15 z poziomu i 60 z featsów) żeby być najlepszy, co oznacza długie miesiące aktywnego grania.

 

Tanków jest niewiele mniej, acz naprawdę trudno o takiego który by dobrze współpracował. Tank robi za semi-dps'a, zamiast po prostu zbierać aggro swoimi AOE.

 

Potem są healerzy, sami bezużyteczni ale jako suuporterzy potrafią być panami życia i śmierci. Na dobrą sprawę dobrym healerem można być prosto, wystarczy wybrać odpowiednie powery z sorcery lub nature. Polecam, bo healer'ów jest niewielu. Co prawda poświęcimy się nieco, bo nie będziemy zbyt dobrzy w solo PvP (zastanawiam się jak oni przeżywają w PvP phase, pewnie po prostu są tam healer-dps zamiast pure healer), ale ostatecznie grupa często będzie nam wdzięczna za pomoc.

 

Controler'ów też jak na lekarstwo, i są też potrzebni bo kontrolują polę walki i przywracają power (o ile się nie mylę). To bardzo ciekawa klasa, zwłaszcza do PvE, ich pomoc często jest nieoceniona dla healer'ów i dps-ów opartych o might. Też polecam byście zamiast dps-a i tank'a brali heale'rów i controler'ów.

 

Sam zacząłem grać na nowo, tym razem jako villain, nadal w PvE phase. Mam już 24 poziom i dobrze rozwinięte drzewko do heal, sorcery, flight. Moja postać - Arbiter Wardox .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...