Jump to content

Atelier Meruru


Ken Marinaris

Recommended Posts

 • Replies 10
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 • 1 month later...
 • 2 months later...
 • 2 weeks later...

Sorry za lekki offtop ale zapowiedziano nową część z serii Atelier. Będzie się nazywać Atelier Ayesha poniżej link do pierwszych screenów.

http://andriasang.com/con0gd/atelier_ayesha_screens/

Muszę przyznać, że chara design głównych postaci jest świetny i kiedyś naprawdę będę musiał sprawdzić którąś z tych gier bo graficznie mają one swój urok.

Link to comment

No wygląda ładnie. Szkoda tylko, że zaś jest licznik czasowy. W Roronie taka konwencja mi nie przeszkadzała, ale nie ukrywam, że zagrałbym w tak wyglądającego Ateliera w stylu Iris z PS2.

Tylko wpierw muszę jeszcze za Totori się wziąć ;x

Link to comment
 • 1 month later...

Technology Tell – 95/100

 

How fitting that the last game in the Arland Atelier trilogy is the best.

Atelier Meruru is a fantastic way to wrap up the Arland segment of the Atelier story while also providing gamers with proof that it is still possible to have an engaging, well made JRPG in this console generation. It encourages collection, creation, battling and relationship building, while also requiring players to maintain a careful balance of each to ensure a fantastic ending is achieved. While people who are familiar with the Atelier series, specifically Atelier Rorona and Atelier Totori will get the most out of Atelier Meruru, it’s also quite welcoming and a good experience for anyone who has a hankering for a lighthearted JRPG.

Link to comment

Hmm, czy wszystkie części są ze sobą jakoś połączone? nie miałem okazji zagrać w Roronę i Totori... da się zagrać w Meruru najpierw? :)

 

Nawiazania sa, nie na tyle duze jednak, by przeszkadzalo to w odbiorze gry. Mysle, ze spokojnie mozesz zagrac w trojke, jesli nawet nie grales w poprzednie czesci, to zupelnia nowa historia, ze smaczkami z poprzednich czesci.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.