Skocz do zawartości

Atelier Meruru


Ken Marinaris

Rekomendowane odpowiedzi

NIS America zapowiedzialo wydanie 3. czesci z serii Atelier na Zachodzie. Premiera Atelier Meruru w Stanach na wiosne, tutaj wiecej http://nisamerica.com/index.php?nav=g

Nie wiem jak wy, ale ja dopiero Rorone zdolalem zaliczyc, Totori czeka w kolejce, ale nie wiem kiedy znajde na nia czas, a znalezc musze, bo gra zacna i zal ja pominac.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Sorry za lekki offtop ale zapowiedziano nową część z serii Atelier. Będzie się nazywać Atelier Ayesha poniżej link do pierwszych screenów.

http://andriasang.com/con0gd/atelier_ayesha_screens/

Muszę przyznać, że chara design głównych postaci jest świetny i kiedyś naprawdę będę musiał sprawdzić którąś z tych gier bo graficznie mają one swój urok.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Technology Tell – 95/100

 

How fitting that the last game in the Arland Atelier trilogy is the best.

Atelier Meruru is a fantastic way to wrap up the Arland segment of the Atelier story while also providing gamers with proof that it is still possible to have an engaging, well made JRPG in this console generation. It encourages collection, creation, battling and relationship building, while also requiring players to maintain a careful balance of each to ensure a fantastic ending is achieved. While people who are familiar with the Atelier series, specifically Atelier Rorona and Atelier Totori will get the most out of Atelier Meruru, it’s also quite welcoming and a good experience for anyone who has a hankering for a lighthearted JRPG.

Odnośnik do komentarza

Hmm, czy wszystkie części są ze sobą jakoś połączone? nie miałem okazji zagrać w Roronę i Totori... da się zagrać w Meruru najpierw? :)

 

Nawiazania sa, nie na tyle duze jednak, by przeszkadzalo to w odbiorze gry. Mysle, ze spokojnie mozesz zagrac w trojke, jesli nawet nie grales w poprzednie czesci, to zupelnia nowa historia, ze smaczkami z poprzednich czesci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...