Jump to content

Call of Duty: Modern Warfare 3

winner

3 members have voted

1. 1. Jak oceniasz poziom trudności zdobycia 100%?

• Bardzo łatwa
      1
    • Łatwa
      1
    • Średnia
      0
    • Trudna
      0
    • Bardzo trudna
      1
    • Awykonalna
      0

Recommended Posts

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 3

trophy_platinum.png PLATYNA:

Komplet - zdobądź wszystkie trofea z MW3.

trophy_gold.pngZŁOTO:

The Best of the Best - Ukończ kampanię na poziomie wyzwanie lub weteran

trophy_silver.pngSREBRO:

The Big Apple - Ukończ "Black Tuesday" i "Hunter Killer" na poziomie weteran.

Out of the frying pan - ukończ "Persona non grata", "turbulence" i "Back on the grid" na poziomie weteran

European Vacation - ukończ "mind the gap", "goalpost" i "return to sender" na poziomie weteran

City of Lights - ukończ "bag and drag" i "iron Lady" na poziomie weteran

The darkest hour - ukończ "Eye of the Storm", "Blood Brothers" i "Stronghold" na poziomie weteran

this is the End - ukończ "scorched Earth" "Down the rabit hole" i "Dust to Dust" na poziomie weteran

Who dares win - Ukończ kampanię na poziomie rekrut lub normalny

Get rich or die trying - Posiadaj $50,000 na koncie w Spec Ops Survival

Scout Leader - zbierz 45 danych wywiadu

Survivor - Przetrwaj 10 fal w każdej misji w Special Ops survival

Unstoppable - Przetrwaj 15 fal w każdej misji w Special Ops survival

Overachiever - Zdobądź 48 gwiazd

trophy_bronze.pngBRĄZ:

Back in the Fight- Ropocznij kampanię na jakimkolwiek poziomie trudności

Too Big to Fail- Znisz wieżyczkę zakłócającą. Ukończ Black Tuesday

Wet Work - Odbij port w Nowym Jorku. Ukończ Hunter Killer

One way ticket- Ukończ mind the Gap na dowolnym poziomie trudności

Welcome to WW3- Uratuj prezydenta USA. Ukończ Goalpost

Sandstorm!- Zabij członków firmy przewozowej. Ukończ Return to Sender

Carpe Diem- Ocal Soapa przed ludźmi Makarov'a. Ukończ Persona non grata

Frequent Flyer- Uratuj prezydenta Rosji. Ukończ Frequent Flyer

Up to no good- Przeniknij do osady. Ukończ back on the grid

Vive la Revolution!- Dotrzyj do kościoła. Ukończ "eye of the storm"

Requiem- Ucieknij z miasta. Ukończ "blood brothers"

Storm the castle- Odkryj plany Makarov'a. Ukończ misję "Stronghold"

Bad First date- Odnajdź dziewczynę. Ukończ "scortched earth"

Diamond in the rough- Uratuj prezydenta. Ukończ "Down the rabbit hole"

Strike!- zabij 5 wrogów jednym granatem

Jack the ripper- zabij pod rząd 5 wrogów nożem

This is my boomstick- zabij 30 wrógów z XM25 w misji "Black Tuesday"

What Goes up...- zniszcz wszystkie helikoptery za pomocą wyrzutni UGV w "persona non grata"

Steward - zabij 5 przeciwników podczas etapu nieważkości w trakcie "Turbulence"

From whom the shell tolls- zniszcz wszystkie cele mając tylko 4 naboje do moździerza w "back on the grid"

Kill Box- zabij za jednym podejściem 25 wrogów jako strzelec śmigłowca w "return to sender"

Danger Close- zniszcz śmiegłowiec za pomocą granatu dymnego z ac130 w "Bag and Drag"

Menage a Trois- zniszcz 3 czołgi jednym strzałem z działka 105mm w "iron lady"

Jara Crimrman- zabij wroga w sklepie i nie daj się zauwazyć w "eye of the Storm"

nein- zabij 9 wrogów strzelając z A-10 w "scorched earth"

50/50- Ukończ spec ops z taką samą ilością zabić jak partner

Birdie- zniszcz 2 wrogie helikoptery, nie będą ani razu trafionym

Serrated Edge- zabij nożem Jeggernauta

Arms Dealer- kup wszystkie rzeczy ze zbojowni w trybie survival

Danger Zone- kup wszystkie rzeczy ze zbrojowni wsparcia powietrznego w trybie survival

Defense Spending- kup całe wyposażenie w trybie survival

I Live- Przetrwaj 1 falę w spec ops survival

No Assitance required- Ukończ spec ops na poziomie Hardened lub Veteran tak by żaden z graczy nie poległ

Brag Rags- zdobądź 1 gwiazdę w trybie Special Ops Mission

Tactician- zdobądź 1 gwiazdę w każdej misji w trybie Special Ops Mission

Szacowany czas potrzebny do zdobycia 100%: około 40h

Trudność: 4/10

Od siebie: najłatwiejsza platyna/calak w całej serii CoD. Najtrudniejsze są oczywiście Spec Opsy, ale i tak są łatwiejsze niż te w MW2. Ogólnie platyna dość czasochłonna ze względu na potrzebę zdobycia 50 poziomu w trybie Przetrwanie - jakieś 20h zabawy jak dobrze pójdzie. Gra posiada świetny tryb dla jednego gracza więc na pewno nie ma tutaj mowy o nudzie przy wbijaniu trofeów - ot "popupują" praktycznie same z czasem. Trochę szkoda, że gra jest taka łatwa (nawet SO jest zabawnie proste), zaczynam tęsknić za czasami CoD1 i WaW Vet.

Edited by winner
  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Może trochę nieobiektywnie oceniłem poziom trudności w stosunku do normalnego gracza (nie mówię o niedzielniakach), bo FPSy to obok wyścigówek moje główne zainteresowanie od zawsze, ale i tak w porównaniu ze starszymi częściami platyna w MW3 to bajka.

jak co, to jestem chetny do pomocy w koncu sam jej tez bede potrzebowal wkrotce :)

w kwesti trudnosci co-op'a niestety nie mam jeszcze zdania, ale zyczylbym sobie by te co-op'eracje nie byly tak trudne, jak (sorras, nie pamietam dokladnie) Lotnisko z MW2, gdzie pokonanie graniczylo z cudem, a wszystko zawdzieczam nadbiegajacym GORYLOM, ktorych poprzedzalo bass'owe brzmienie.

tej misji nie zapomne na dluugo..

Chyba raczej chodzi o lotnisko-złomowisko (była też misja na terminalu lotniska, ale nie o nią zapewne Ci chodzi). Spec Opsy w MW3 to w sumie oprócz 1 dość losowej misji bardzo przyjemna rzecz. Dla kogoś mniej obeznanego w fpsach mogą wydawać się bardzo trudne czy wręcz awykonalne, aczkolwiek dzisiaj tyle strzelanek na rynku, że chyba mało kto nie umie w nie grać.

• 3 months later...

w coopie IMO ciężej - masz więcej celów do likwidacji no i trzeba we dwóch dobrze ogarniać kto które cele niszczy. spokojnie poćwicz, mi też na początku wydawało się trudne ale po kilkunastu próbach udało się - te strzelnice są chyba nawet łatwiejsze niż ta w mw2.

dla mnie najtrudniejsze misje w spec ops to były ta gdzie zaczynasz w heli i bodajże ostatnia gdzie na końcu kampi się za osłonami żeby pobrało dane z lapka.

Edited by Czimeq
  • 1 month later...
Guest Kyo

Mam w XMB takie coś:

Ocalały

Przetrwaj do 10 fali w trybie Przetrwania operacji specjalnych.

Za pierwszym razem doszedłem do 12 fali, za drugim do 17 a za trzecim do 22. Potem jeszcze raz czytam trofkę. Dochodzę do 10 fali i się podkładam. Kombinuje jeszcze raz i się podkładam w 11 fali. Znowu nic. Myślę zabugowane trofea, wchodzę na forum i co widzę.... Polski oddział Acti czy kto im tam tłumaczył te trofea to paproki nie z tej ziemi bo zapomnieli dopisać: "w każdej misji"... .

BTW: Najłatwiejszy Veteran z całej serii, prócz jednego miejsca szedłem z buta bez żadnych problemów.