Skocz do zawartości

Test Drive: Ferrari


winner

Rekomendowane odpowiedzi

Oto nadciąga! Kolejna część słynnej ścigałki spod skrzydeł Atari jest w produkcji. Po moim zdaniem dość udanym Unlimited 2, przyszła kolej na coś nowego. Oto tym razem otrzymamy możliwość przetestowania wyłącznie modeli ze stajni włoskiego producenta supersamochodów - Ferrari.

 

Dodam iż tym razem nad projektem w pocie czoła pracuje SMS - studio, które wykonało kawał świetnej roboty przy tworzeniu 2 części Shifta, więc o jakość najnowszego Test Drive nie ma się co martwić.

 

Premiera przewidywana jest na koniec marca 2012. Jest to oczywiście data orientacyjna i na dokładną trzeba poczekać.

 

Póki co developer odsłania kilka szczegółów nt. swojej najnowszej produkcji:

 

Rozgrywka:

  • Wyścigi GT i Formuła 1
  • Online do 8 graczy maksimum
  • 36 różnych tras na które składają się trasy GP, Testowe i Bonusowe
  • 52 modele Ferrari
  • Inteligentne i wymagające SI

Trasy (tylko te, które potwierdzono):

  • Fiorano
  • Imola
  • Monaco
  • Monza
  • Nurburgring
  • Silverstone
  • Spa Francorchamps
  • Watkins Glen

Zniecierpliwiony czekam na kolejne informacje i pierwszy trailer.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ciekawe. Czyli Test Drive odchodzi od niby MMO do ścigałki po zamkniętych torach. To, że ograniczają się do jednej marki może zwiastować coś na miarę NFS Porsche. Niech dadzą Ferrari z różnych epok i git.

 

 

jeśli to prawda

 

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Myślę, że o silnik graficzny nie ma się co martwić, ponieważ będzie to autorski engine znany już z drugiego Shifta, a tam radził sobie świetnie. Mam nadzieję, że podregulują jeszcze trochę fizykę i możemy spodziewać się pogromcy gier spod dłuta System 3.

 

Btw. wyżej wymieniony pracuje właśnie nad duchowym spadkobiercą Supercar CHallenge. Gra ma ukazać się zgodnie ze znanym już schematem z poprzedniej części - na PSS. Ja tam jestem zadowolony. Gry tego studia nigdy mnie nie nudzą i mogę grać w praktycznie to samo kolejny raz jeśli dodadzą nowe zawody i poprawią interfejs (tak jak to miało miejsce w wypadku Ferrari the Race Experience). Gra ma kosztować 10 dolców i pojawi się wyłącznie na PSS.

 

Obawiałem się, że w najbliższym czasie będzie ostra posucha jeśli chodzi o gry wyścigowe, ale powoli zaczyna się to ładnie kształtować. Teraz tylko czekać na zapowiedź nowego GRID'a/DIRT'a (DIRT prędzej czy później się pojawi, obstawiam jesień 2012- to jest pewne, a o GRIDzie zawsze można sobie pogdybać) i kolejnej ścigałki od Criterionu (prawdopodobnie Hot Pursuit 2(2) ).

 

Tak czy siak Test Drive: Ferrari jest aktualnie w centrum mojego zainteresowania i wiążę z tą grą duże nadzieje.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...