Jump to content

Tribes: Ascend


Ruther

Recommended Posts

Kontynuacja staruśkiej gry FPP na PCta. Jako jeden z nielicznych współczesnych shooterów jest robiony w 100% na PC. Gameplay wygląda niesamowicie szybko i miodnie. Poruszanie się po mapach opiera się na balansie pomiędzy zjeżdżaniu z górki a jetpacku, przez co można osiągnąć mega wysokie prędkości.

 

Gra jak na razie jest w fazie zamkniętej bety i całkiem trudno jest się do niej dostać. Można wykupić sobie jednak wczesny dostęp, ale jest to wydatek dwudziestu paru dolarów. W zamierzeniu gra ma być darmowa.

 

 

Nie mogę doczekać się premiery :D

Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja jestem od dłuższego czasu w becie ale nie miałem jakoś za dużo okazji pograć. Z tych meczy, w ktorych brałem udział nasuwa mi się bardzo szybka ale chaotyczna rozgrywka. Miałem jakiś sniper rifle a wszyscy byli na nartach z jetpackami i nikogo trafić nie dało się. W ten weekend znajdę pewnie chwilę i sprawdzę dokładniej.

Link to comment

Mówi się, że snajperka została dodana do tej gry "na przymus". Ma kompletnie zjechaną mechanikę podobną do tej z Team Fortressa, czyli im dłużej mierzysz, tym mocniejszy będzie strzał. O ile w TFie to się nawet sprawdza, tak tutaj dosyć średnio.

 

Ogarnij Soldiera ze spinfuserem. Najbardziej podstawowa klasa w grze.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.