Jump to content

Dante

Użytkownicy
 • Content Count

  1571
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

144 Exclusive Sony

About Dante

 • Birthday 01/18/1870

Kontakt

 • Strona WWW:
  galeriagrozy.pl
 • ICQ:
  0
 • GG:
  8540463

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Pekin
 • GamerTag:
  Danteveli
 • PSN ID:
  Danteveli_
 • Steam ID:
  Danteveli

Recent Profile Visitors

4888 profile views
 1. 3 lata bo 36 miesięcy to maks wykupienia subskrypcji do przodu. Kody podobno szybko się rozeszły bo ludzie próbowali nabić tak dużo jak się da.
 2. Szkoda, że Panzer Dragoon Orta nie dla nas. Miałem ochotę popykać a tu się okazało, że Europa nie dostaje gierki.
 3. Dante

  Mario Kart Tour

  Boty bazujące chyba na istniejących graczach. Ewentualnie z jakiegoś powodu zawsze jestem na pierwszym miejscu mimo, ze nie wydałem grosza na lepszy kart
 4. SłONY ziew

 5. Kojima Man Bad?

 6. Dante

  Steam

  Jeśli naprawdę się boisz to załóż konto na inny region przez VPN, kup tam grę i graj na swoim przez family sharing. Ja mam kilka kont założonych w różnych krajach w czasie, gdy mieszkałem za granica i nie było opcji zmiany regionu (teraz da się to zrobić). Ewentualnie jest ta opcja zmiany regionu w twoim koncie Steam, ale to się chyba da tylko zrobić raz na jakiś czas bo pamiętam, ze miałem problemy z naszym forumowym Mikołajem jak wróciłem do kraju na święta z Korei i trzeba było odczekać ileś dni przed możliwością zmiany z wonów na złotówki.
 7. Jest kilka gier takich jak Dead Rising 3 czy Ryse, które korzystają z jakichś funkcji Kinect, ale jest to na przykład gadanie w sekwencjach gry, albo machanie łapą w jakimś fragmencie. Rush Disney Pixar Adventure na pewno wykorzystuje Kinect w pełni bo gra oryginalnie była pod to robiona i dodali zwykłe sterowanie.
 8. Nowa gra w uniwersum Terminator. Premiera 15 Listopada na PC, PS4, XOne https://www.youtube.com/watch?v=kA6nO4QNnXA&feature=youtu.be " Terminator: Resistance is an officially licensed, first-person shooter set during the ‘Future War’ scenario that was only glimpsed at in the iconic films from James Cameron, ‘THE TERMINATOR’ and ‘T2: JUDGMENT DAY’. This story takes place in a post-apocalyptic Los Angeles, nearly 30 years after Judgement Day, and stars a brand new hero in the Terminator universe, Jacob Rivers, a soldier in the Resistance led by John Connor. Despite the fact that Jacob is just a lowly private, he’ll soon discover that he’s been specifically targeted by the latest threat from Skynet and marked for termination! Skynet may be destined to lose the war, but at what cost to Jacob? Experience the events leading up to the decisive final battle for the fate of mankind in the war against the machines!"
 9. Był bardziej promowany i specjalna umowa z tym, że rzeczy z Horizon pojawiły się w wersji na PS4. Jak dotąd residenty sukcesywnie się pojawiają w GP. obstawiam że pierw rzucą 6 bo ostatnio dodali 4 i 5 a potem droga otwarta do 2remake .
 10. Dante

  Gears 5

  Bohaterowie to praktycznie to samo co klasy bo karty i skille zmuszają do grania konkretnej roli i taki np. Del taniej buduje rzeczy i ma dostęp do większej ilości produktów do stawiania. Faz jest snajperem ze zdolnością widzenia przez ściany, JD to ciężka artyleria a Kait najlepsza z shotgunem plus potrafi po kryjomu wykańczać wrogów. Jack to tylko wsparcie.
 11. Jest info na steam, czy gra wymaga uplay w tej zakładce z info o kartach, osiągnięciach, kontrolerze itp.
 12. Dante

  PlayStation Plus vPS4

  @Ryo-San Powinna być podana data do kiedy jest subskrypcja. jeśli zgadza się z tym przedłużeniem o 12 miesięcy to wszystko ok. Jak nie to trzeba się kontaktować z supportem.
 13. Dante

  Gears 5

  Jak dobrze pamiętam to były za posiadanie min. 1 achievementa w każdej odsłonie serii. Edit: Dobrze pamiętałem https://gearsofwar.com/en-us/road-to-gears-5
 14. Dante

  Gears 5

  Zwalone, że nawet nie mogę normalnie w kampanie pograć bo mi znajdźki znikają po znalezieniu ich. Z trybami online nie ma co startowac bo wywala i wywala.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.