Jump to content

NetiaSpot i PS3 czyli problem z WiFI


Jankes89

Recommended Posts

Witam. Od jakiegoś czasu jestem nieszczęśliwym użytkownikiem NetiaSpota czyli nowego routera Netii która oddaje go w dzierżawę na czas trwania umowy za darmo klientowi. Router sam w sobie niby jest w porządku posiada wiele bajerów a w starym ale jarym tplinku ukręciłem gwint anteny zewnętrznej więc korzystam z urządzenia Netii. Sprzęt współpracuje doskonale niemal z komputerami z windą 7/xp ale jeśli chodzi o podłączenie systemu PS3 to jest już licho. System widzi sieć próbuję się z nią połączyć ale router nie przydziela adresu IP. No zanim założyłem temat zadzwoniłem do Netii i tam pani o pięknym głosie powiedziała że jest taka możliwość ale oni nie udzielają porad jeśli chodzi o podłączenie tego typu urządzeń czyli oni tylko pomogą Ci jak masz windę jak linuksa albo coś innego chociażby iphona to już nie. Ponieważ jeśli chodzi o konfigurację sieci jestem amatorem i zawsze quick instalation wystarczyło wpisac nazwę użytkownika i hasło ustawić hasełka ssid czasem po macu ip i tyle w tym temacie to proszę o pomoc jak to skonfigurować ręcznie.

Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

spanikowałem :blum2: dobra do zamknięcia i tam się przeniose

ponieważ sam rozwiązałem problem napiszę żeby było na przyszłość wystarczy zmienić klucz WPA WPA2 i SSID na fabrycznym kluczu buntuje się i nie działa chociaż ja tego całkiem nie rozumiem no ale. W celu poprawy połączenia warto używać standartu b/g mixed jeśli nie zależy nam tak bardzo na n.

Edited by Jankes89
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.