Skocz do zawartości

Ipod/konsola


Devil-01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , idą święta więc przymierzam się do zakupu czegoś co zapewni mi rozrywkę moblie . Lubię Sony a ostatnio zakochałem się w nintendo.Gram dużo i wiadomo jak do gier to konsola ale miałem PSP i szkoda było mi trochę kasy na gry.Nawet ostatnio kupiłem sobie 2 lecz ich nie przeszedłem bo bardziej jarały mnie duże platformy. Gry na sprzęt Appla wyglądają całkiem spoko,są niedrogie i dość długie . Niech mi ktoś powie jak dokładnie kupuje się gry na Ipoda - jak wygląda płatność i jak wygląda aktualizacja takiego sprzętu oczywićie wersja 4G .Jak wygląda sprawa z wspieraniem go gdy wyjdzie nowa wersja gdyż chciałbym cieszyć się nim chociaż rok .Czy lepszym wyborem będzie konsola - proszę o uargumentowanie . Założyłem tu temat lecz pasuje on do kilku działów wiem :)

Edytowane przez Devil-01
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam , idą święta więc przymierzam się do zakupu czegoś co zapewni mi rozrywkę moblie . Lubię Sony a ostatnio zakochałem się w nintendo.Gram dużo i wiadomo jak do gier to konsola ale miałem PSP i szkoda było mi trochę kasy na gry.Nawet ostatnio kupiłem sobie 2 lecz ich nie przeszedłem bo bardziej jarały mnie duże platformy. Gry na sprzęt Appla wyglądają całkiem spoko,są niedrogie i dość długie . Niech mi ktoś powie jak dokładnie kupuje się gry na Ipoda - jak wygląda płatność i jak wygląda aktualizacja takiego sprzętu oczywićie wersja 4G .Jak wygląda sprawa z wspieraniem go gdy wyjdzie nowa wersja gdyż chciałbym cieszyć się nim chociaż rok .Czy lepszym wyborem będzie konsola - proszę o uargumentowanie . Założyłem tu temat lecz pasuje on do kilku działów wiem :)

Z grami na i-urządzenia bywa różnie - są perełki, ale jest też sporo typowego "crapu", na plus jest jednak to, że - poza kilkoma przypadkami, np. Machinarium - wszystkie gry ładnie działają na wszystkich już nie najnowszych urządzeniach począwszy od tych 3-ciej generacji (w przypadku iphona - 3gs) do ostatnich.

Aktualizacja systemu na iOS 5.x jest również dostępna dla większości urządzeń (bez tych najstarszych).

Czego by nie mówić o Apple to jednak stara się wspierać możliwie wszystkie urządzenia.

 

Płatność: konto masz powiązane z kartą płatniczą, przy zakupie musisz podać hasło potwierdzające operację, odpowiednia kwota jest ściągana z twojego konta aktualnym kursem (zakupy na appstore robimy w EURO)

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Warto dodać, że na Appstore bardzo często mają miejsce różnego rodzaju promocje - obniżki cen aplikacji (w tym gier) oraz DARMOWE dystrybucje pełnych wersji (w tym również głośnych i świetnych tytułów). Warto to rozważyć, na "większe" platformy nie otrzymasz gier za darmo, nie licząc wyjątków dzięki playstation plus, mówimy oczywiście o legalnym gamingu.

 

Od siebie dodam tylko tyle, że posiadałem platformy przenośne zarówno Sony jak i Nintendo, w pewnym momencie niestety nie miałem już czasu na częstą grę, przesiadłem się na Ipoda i nie żałuję ani trochę - sprzęcior spełnia swoje zadanie w 100%.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...