Jump to content

Oceń okładkę PSX Extreme #173 oraz nowe logo


Okładka PE #173  

57 members have voted

 1. 1. Jak oceniasz okładkę "Najlepsze gry 2011" ?

 2. 2. Jak ocenisz okładkę "Batman Arkham City" ?

 3. 3. Jak oceniasz nowe logo ?

  • Nie pasuje, stare było lepsze
  • Podobne do starego, może być
  • Pasuje idealnie, dobra decyzja
  • Z okładką wygląda dużo lepiej :)


Recommended Posts

Pierwsza okładka mnie odpycha, jakoś ten Drake dziwnie dolepiony jest i ogólnie mieszanka bohaterów różnych gier wypada słabo. Czerwony X mi się nie podoba, a ten z czerwoną obwódką wypada, nie wiem... żenująco? Niebieskie kółko, WTF?

 

Okładka druga byłaby nawet całkiem za(pipi)ista, ale efekt psują mi te błękitne elementy, nie wiem jakoś średnio mi to pasuje. Ogólnie to logo mi się nie podoba, a zastanawiając się jaki kolor X-a wyglądałby najmniej chuyowo na tej okładce i tak wychodzi błękitny, który. Zobaczę jeszcze jak wygląda na żywo, ale dla mnie nowe logo to krok w tył.

 

I tak was lubię.

 

Edit: dobra z ciekawości obejrzałem poprzednią okładkę ze starym logiem i mogę z ręką na sercu stwierdzic, że tamto logo było bardziej (pipi)owe. I w sumie mogę podwyższyc ocenę Batmana o dwa oczka, bo jak się spojrzy na spokojnie to aż tak źle nie wygląda. Ale za pierwszą nie podniosę, bo wygląda paskudnie.

Edited by Yakubu
Link to comment

pierwsza tragiczna (1)- postacie nieprofesjonalnie podoklejane i wzięte z najpopularniejszych artów co tylko wzmacnia efekt fotosklepu, Ezio wisi w powietrzu, stamp z Linkiem przypomina starą szkołę grafiki co w zestawieniu z resztą bardzo kontrastuje, kolor stampa nie pasuje do reszty

 

druga dobra (7) ale wg mnie napis powinien być na prosto i dodatkowo powinien być drugi na białym tle aby zbalansować ilość dodatków (tak dół jest zapchany kodem i napisem a biały środek jest pusty)

 • Upvote 2
Link to comment
 • 2 weeks later...

Okładka z Batmanem dostała ode mnie maksymalną notę i nie obraziłbym się, aby kolejne okładku numerów były utrzymane w tej konwencji, tzn. jedna postać na okładce, praktycznie zero napisów i cały czas odcienie koloru czarnego, szarego i białego tylko ze zmianami kolorów dwóch liter na logu PSX Extreme. Na pewno wyróżniałoby to czasopismo na półce wśród wszystkich innych kolorowych gazet na półkach.

Edited by sir_ryszard
Link to comment

Strasznie tendencyjna ta ankieta. Tak zbudowana, że 3 z 4 odpowiedzi oznaczają zgodę na zmianę, a jedna nie, i w dodatku podaje lamerski argument - bo stare było lepsze (podczas gdy większość twierdzi, że ta lepszość polega na tym, że one jest stare, a nie ze względu na swoje wątpliwe wartości estetyczne). Czytając odpowiedzi ankiety przypomniała mi się nowomowa z jej wynalazkami. Tak zbudowana ankieta jest nieuczciwa. Możnaby zrobić inaczej:

 

1. Nie podoba mi się: napisz dlaczego

2. Podoba mi się: napisz dlaczego

 

A tak, konstruktywna krytyka na którą niby liczycie jest pisana pod wasze dyktando (bo zawarta w tendencyjnych odpowiedziach)

Edited by el-shabazz
Link to comment

Okładka z Batmanem dostała ode mnie maksymalną notę i nie obraziłbym się, aby kolejne okładku numerów były utrzymane w tej konwencji, tzn. jedna postać na okładce, praktycznie zero napisów i cały czas odcienie koloru czarnego, szarego i białego tylko ze zmianami kolorów dwóch liter na logu PSX Extreme. Na pewno wyróżniałoby to czasopismo na półce wśród wszystkich innych kolorowych gazet na półkach.

Okładki tylko w odcieniu czarnym, szarym, białym? Mission impossible i marzenia ściętej głowy w jednym. Takie coś by nigdy nie przeszło. I dobrze, kto by chciał otrzymywać tylko okładki utrzymane w takiej tonacji kolorystycznej? Bez kitu.

Edited by Zime_k
Link to comment
 • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.