Skocz do zawartości

Oceń okładkę PSX Extreme #173 oraz nowe logo


Okładka PE #173  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz okładkę "Najlepsze gry 2011" ?

  2. 2. Jak ocenisz okładkę "Batman Arkham City" ?

  3. 3. Jak oceniasz nowe logo ?

    • Nie pasuje, stare było lepsze
    • Podobne do starego, może być
    • Pasuje idealnie, dobra decyzja
    • Z okładką wygląda dużo lepiej :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwsza okładka mnie odpycha, jakoś ten Drake dziwnie dolepiony jest i ogólnie mieszanka bohaterów różnych gier wypada słabo. Czerwony X mi się nie podoba, a ten z czerwoną obwódką wypada, nie wiem... żenująco? Niebieskie kółko, WTF?

 

Okładka druga byłaby nawet całkiem za(pipi)ista, ale efekt psują mi te błękitne elementy, nie wiem jakoś średnio mi to pasuje. Ogólnie to logo mi się nie podoba, a zastanawiając się jaki kolor X-a wyglądałby najmniej chuyowo na tej okładce i tak wychodzi błękitny, który. Zobaczę jeszcze jak wygląda na żywo, ale dla mnie nowe logo to krok w tył.

 

I tak was lubię.

 

Edit: dobra z ciekawości obejrzałem poprzednią okładkę ze starym logiem i mogę z ręką na sercu stwierdzic, że tamto logo było bardziej (pipi)owe. I w sumie mogę podwyższyc ocenę Batmana o dwa oczka, bo jak się spojrzy na spokojnie to aż tak źle nie wygląda. Ale za pierwszą nie podniosę, bo wygląda paskudnie.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

pierwsza tragiczna (1)- postacie nieprofesjonalnie podoklejane i wzięte z najpopularniejszych artów co tylko wzmacnia efekt fotosklepu, Ezio wisi w powietrzu, stamp z Linkiem przypomina starą szkołę grafiki co w zestawieniu z resztą bardzo kontrastuje, kolor stampa nie pasuje do reszty

 

druga dobra (7) ale wg mnie napis powinien być na prosto i dodatkowo powinien być drugi na białym tle aby zbalansować ilość dodatków (tak dół jest zapchany kodem i napisem a biały środek jest pusty)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Okładka z Batmanem dostała ode mnie maksymalną notę i nie obraziłbym się, aby kolejne okładku numerów były utrzymane w tej konwencji, tzn. jedna postać na okładce, praktycznie zero napisów i cały czas odcienie koloru czarnego, szarego i białego tylko ze zmianami kolorów dwóch liter na logu PSX Extreme. Na pewno wyróżniałoby to czasopismo na półce wśród wszystkich innych kolorowych gazet na półkach.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Strasznie tendencyjna ta ankieta. Tak zbudowana, że 3 z 4 odpowiedzi oznaczają zgodę na zmianę, a jedna nie, i w dodatku podaje lamerski argument - bo stare było lepsze (podczas gdy większość twierdzi, że ta lepszość polega na tym, że one jest stare, a nie ze względu na swoje wątpliwe wartości estetyczne). Czytając odpowiedzi ankiety przypomniała mi się nowomowa z jej wynalazkami. Tak zbudowana ankieta jest nieuczciwa. Możnaby zrobić inaczej:

 

1. Nie podoba mi się: napisz dlaczego

2. Podoba mi się: napisz dlaczego

 

A tak, konstruktywna krytyka na którą niby liczycie jest pisana pod wasze dyktando (bo zawarta w tendencyjnych odpowiedziach)

Edytowane przez el-shabazz
Odnośnik do komentarza

Okładka z Batmanem dostała ode mnie maksymalną notę i nie obraziłbym się, aby kolejne okładku numerów były utrzymane w tej konwencji, tzn. jedna postać na okładce, praktycznie zero napisów i cały czas odcienie koloru czarnego, szarego i białego tylko ze zmianami kolorów dwóch liter na logu PSX Extreme. Na pewno wyróżniałoby to czasopismo na półce wśród wszystkich innych kolorowych gazet na półkach.

Okładki tylko w odcieniu czarnym, szarym, białym? Mission impossible i marzenia ściętej głowy w jednym. Takie coś by nigdy nie przeszło. I dobrze, kto by chciał otrzymywać tylko okładki utrzymane w takiej tonacji kolorystycznej? Bez kitu.

Edytowane przez Zime_k
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...