Jump to content

DELETE 2012 w Gryficach


Keymaker

Recommended Posts

Witam!

 

Chciałbym poinformować, że 24 stycznia rozpocznie się trzydniowa impreza konsolowa dla graczy z Powiatu Gryfickiego, która współorganizuję. Po szczegóły zapraszam pod LINK, a także poniżej:

 

 

DELETE 2012 już wkrótce!

 

Logo-DELETE-2012-e1326476773690.jpg

 

Rozpoczęły się przygotowania do największego w Powiecie Gryfickim turnieju gier komputerowych -DELETE 2012. Organizatorem zawodów jest Starostwo Powiatowe w Gryficach, Powiatowe Centrum Marketingu , Rozwoju Gospodarczego i Integracji Europejskiej przy Starostwie Powiatowym w Gryficach we współpracy z Polish XBox Community oraz Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach.

 

Tegoroczny Turniej rozegrany zostanie w całości na konsolach Xbox 360. Rozpocznie się on 24 stycznia 2012 r, potrwa trzy dni i odbywać się będzie w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach. Pierwszy dzień Turnieju będzie miał charakter otwarty - wszyscy uczestnicy rozgrywek oraz osoby dopingujące będą mogły do woli korzystać z konsol do gier dostarczonych przez organizatorów testując gry turniejowe i nie tylko. Drugiego dnia, tj. 25 stycznia o godzinie 9:30 rozpoczną się rozgrywki turniejowe i potrwają aż do wyłonienia zwycięzcy. Tegoroczni uczestnicy DELETE 2012, dla których przygotowano wspaniałe gry, zmierzą się w trzech kategoriach:

 

Kategoria I - szkoły podstawowe- uczestnicy zmierzą się w tej kategorii w grze NEED FOR SPEED THE RUN

 

Kategoria II - szkoły gimnazjalne - uczestnicy tej kategorii zmierzą się w grze TRIALS HD

 

Kategoria III - szkoły ponadgimnazjalne - najstarsi uczestnicy zmierzą się w grze FIFA 2012

 

Trzeciego dnia trwania turnieju, tj. 26 stycznia nastąpi uroczyste podsumowanie turnieju oraz wręczenia nagród.

 

Więcej Szczegółowe informacje, w tym informacje dotyczące zapisów do turnieju w regulaminie. Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM turnieju.

 

PLAKAT-e1326476569647.jpg

Edited by Keymaker
  • Upvote 1
Link to comment

No nie wierze :D Rok temu ten turniej był w moim LO, teraz kilka ulic od mojej szkoły. Niestety nie będzie mnie w tym okresie, także nie zagram a szkoda :/ Rok temu znajomy wygrał X360. Teraz inny kolega chcę się zapisać. Kurde, szkoda że wyjeżdżam akurat w tym czasie. Na serio super sprawa ten turniej. Od dobrych kilku lat jest organizowany ale bodajże dopiero drugi raz z takim rozmachem.

 

Mam nadzieję że za rok planujecie znów coś zorganizować? ;) Chętnie zmierzyłbym się w Fifkę na takim turnieju a rzadko jest okazją wziąć udział w czymś takim.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.