Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule tematu. Buka polski raper wywodzący się z mojego miasta, Gdyni. Ogólnie dopiero niedawno wybił się z podziemia, nagrał płytę "Pokój 003" i wyszło na to, że płyta zamiata wszystko. W albumie m.in jedzie na swoja byłą dziewczynę. "Ej kochanie, masz tu steryde i słoik twoim siódmym śniadaniem", "Była silniejsza ode mnie i 4 razy większa", "To zła kobieta była, zła, zła kobieta" Hehe, koleś ma naprawdę dobre i śmieszne teksty "Polecam tabletki: Apap to lajt, fakt lepiej klepie strepsils" itp. W sumie jest to taka mała polska podróba Eminema, moim zdaniem oczywiście. Polecam go wszystkim bo warty jest przesłuchania. Polecane kawałki "Pokój 003" (piosenka z albumu "Pokój 003") "Pierwsza miłość", "Alcatraz" i wiele wiele więcej. Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Bo mi się kojarzy z tą z Muminków, tą złą co jak przychodziła to było zimno i straszyła wszystkich. Strasznie jej się bałem jak byłem mały i chyba pozostał mi jakiś uraz. Nie wyobrażam sobie słuchać teraz rapera z taką ksywką, nawet jeżeli jest bardzo fajny. Źle bym się z tym czuł :(

 

PS. Fajny tytuł kawałka, taki ziomalski i swojski.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

buke pierwszy raz usłyszałem chyba (nie pamiętam dokładnie) na jakimś nielegalu ze śląska :D później był świt żywych trupów, ostatnio gość zajmuje się dość słabą kreskówką co się bodajże 37 zowie.

 

edit : tu jest drugi odc:

pierwszego nie chce mi się szukać. Obstawiam że rah go do tego zmusił. Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Stary trochę źle trafiłem z tymi klipami :) Wpisz sobie w YouTube Buka - Danse Macabra potem Buka - Pokój 003 :D

 

Tak kreskóka "37" jest też piosenka "37" Fajnie, że słyszałeś go na śląsku, bo koleś z Gdynii :) A jeśli chodzi o kreskówkę to zgadałeś, pomysł Raha, przynajmniej tak mi się o uszy obiło ale nawet beka z niej jest. "O my Darling" :)

Odnośnik do komentarza

Ale pie,rdolicie jak potluczeni. Buka kozak, slucham od czasu 'switu zywych trupow'. Kiedys Ghouligh bodajze tutaj na forumku bardzo propsowal Buke wlasnie i pisal, ze plyta roku w Polskim rapie akurat. Ostatnio nie sledze jego poczynan, ostatnia plyta jaka slyszalem byly opowiesci z miasta fatum. Ostatnio fejm duzy na niego sie zrobil. A i baj de łej, co to za wyznacznik fejmu, miec kawalek z jakims metrowym -_- pierwszy raz o typie slysze

Odnośnik do komentarza

Stary pierwszy raz słyszysz o kimś takim jak Metrowy ? Orientujesz chociaż kto to Grubson ? :) Jeśli znasz Grubsona to i powienieneś znać metrowego. Metrowy należy do 3ody Kru a 3oda Kru to właściwie Grubson. I jeśli chodzi o Buke to wcale takie duży Fejm na niego nie powstał. Chłopak się wybił z wielu powodów, jednym i chyba najważniejszym z nich jest Rahim. Ogólnie Buka ma kozackie Flow, dobre teksty i tyle. Ledwo się wybił z podziemia. Na zewnątrz ma tylko jedną płytkę "Pokój 003" inna jego płyta to "Po drugiej stronie lustra" której niestety w sklepach nie dostaniemy. I na tym narazie się zatrzymała kariera Buki. No i jeszcze ta kreskóweczka, póki co 2 odcinki... To prawda buka staje się coraz sławniejszy ale nie wiem czy długo się tak utrzyma. Nawet mu na tym nie zależy, mimo wybicia się z podziemia to zachował człowieczeństwo. Tzn dalej best kooperacyjny rap według niego jest ze Skorym. Skor - wgl nie znany raper (ewentualnie przez kawałki buki) podziemia, który ma wy.je.ba.ne w wybicie się na zewnątrz co zresztą mówi to w jednym z kawałków z Buką --> "A ja żyje tu w podziemiu, oddałem tu życie swe, zdrowie swe i płuca swe bo tym właśnie oddycham" Leciało to jakoś tak, sory jeśli, źle to zacytowałem.

@FARMEROS jeśli byś się zainteresował to naprawdę polecam przesłuchanie kilku nowych kawałków Buki, można się zdziwić co ten parch robi z tekstem w piosence. Polecam :)

Odnośnik do komentarza

Eh, propo metrowego, to jaja sobie przeciez robilem. Grubson i cala ta jego trzoda to asluchalny szit dla nastolatkow z problemami emocjonalnymi. Ale, ja nie o tym. Dobrze wiem, ze Buka sie przez kawalek z Rahimem wybił i wierz mi, zrobil sie na niego hajp straszny. Malolaty u mnie pod kamienica, jak bylo cieplej jeszcze, dzien w dzien napie,rdalali kawaleczki buksona z komórki. Za(pipi),albym. No i poza tym, co wymieniles, to jak pisalem - swit zywych trupow czyli debiut i opowiesci z miasta fatum. Polecam bardzo. Skor i tak dalej to jego ziomeczek ze sumy styli, skladu w ktorym sobie bukson rapowal. W sumie banda wackow nie warta uwagi. Poza buka wlasnie, ktory sie wybija troszq

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Żadne prowo :) FARMEROS w sumie masz rację, Grubson dla nastolatków, ogólnie dużo ludzi twierdzi, że Gruby i paczka to leszcze itp mógłbym się pod tym podpisać ale wchodzi mi w ucho (bez skojażen :)) kilka jego kawałków :) W sumie w większośći masz rację, cała reszta bandy Buki się nie wybiła i nie wybije, oni nawet nie chcą.. Ale może i dobrze i tak jest dużo raperów świeżo wybitych, którzy po chwili kończą kariere bo ktoś ich pociśnie. Mniejsza z tym, jeśli chodzi o Buke to ma dobre kawałki i to mi starczy (nie wszystkiego) . :> Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...