Jump to content

Głośna PS3


Kasjusz

Recommended Posts

Mam problem z moją PS3 40 GB z 2008r. Konsola po około 20 minutach grania w określone tytułu zaczyna bardzo gośno pracować. Hałas zagłusza telewizor i uniemożliwia grę. Problem dotyczy tylko wybranych tytułów np. ostatnio demo Binary Domain. Konsola miała wymienianą pastę chłodzącą. Umieszczona jest w odpowiedzniej odlgłości od ścian. Zarównoi sama konsola jak i całe pomiesczenie jest regularnie odkurzane. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?

Link to comment
  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest Orson

Kasjuszu jesli zależy ci na odpowiedzi zakładaj temat w odpowiednich działach, w tym przypadku w technikaliach PS3- dostałbyś odpowiedź bardzo szybko.

 

zapytaj wiec tu http://www.psxextreme.info/topic/51536-awaryjnosc-ps3/page__pid__2555964__st__3840?do=findComment&comment=2555964

 

pewno wiatrak wskakuje ci na b.wysokie obroty. Ale spytaj w temacie odpowiednim jest tam kilku grzebiacych twardo w bebechach

Link to comment
  • 2 months later...

skoro często odkurzasz konsolę, to moja rada może wyda się nietafiona. Spróbuj jednak przedmuchać konsolę- wyciągnij kabel zasilania z gniazdka i trzymając naciśnięty przycisk od wysuwania płyty (nie puszczaj go) podłącz kabel do gniazdka, konsola przedumcha wiatraki. Jak skończy dmuchać to wyjmij kabel od zasilania i włóż go ponownie. Przedmuchaj ją ze 2 razy i zobacz co będzie. Ja mam slimkę i też zaczełą mi głośnej chodzić, jak przedmuchałem to ewidentnie było ciszej. Zaznaczyć trzeba, że wszystko się zużywa i wiatraczki też, przez co będą głośniej pracować, a Twoja konsola ma już 4 latka. Nie ma prawa żeby chodziła bezgłośnie, ale skoro piszesz że zagłusza telewizor, to ewidentnie nie jest to normalne zachowanie. Żeby nie wiem jak wyrobić łożyska to nie powinna aż tak huczeć, może faktycznie ylod się zbliża, oby nie.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.