Skocz do zawartości

Głośna PS3


Kasjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moją PS3 40 GB z 2008r. Konsola po około 20 minutach grania w określone tytułu zaczyna bardzo gośno pracować. Hałas zagłusza telewizor i uniemożliwia grę. Problem dotyczy tylko wybranych tytułów np. ostatnio demo Binary Domain. Konsola miała wymienianą pastę chłodzącą. Umieszczona jest w odpowiedzniej odlgłości od ścian. Zarównoi sama konsola jak i całe pomiesczenie jest regularnie odkurzane. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Orson

Kasjuszu jesli zależy ci na odpowiedzi zakładaj temat w odpowiednich działach, w tym przypadku w technikaliach PS3- dostałbyś odpowiedź bardzo szybko.

 

zapytaj wiec tu http://www.psxextreme.info/topic/51536-awaryjnosc-ps3/page__pid__2555964__st__3840?do=findComment&comment=2555964

 

pewno wiatrak wskakuje ci na b.wysokie obroty. Ale spytaj w temacie odpowiednim jest tam kilku grzebiacych twardo w bebechach

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

skoro często odkurzasz konsolę, to moja rada może wyda się nietafiona. Spróbuj jednak przedmuchać konsolę- wyciągnij kabel zasilania z gniazdka i trzymając naciśnięty przycisk od wysuwania płyty (nie puszczaj go) podłącz kabel do gniazdka, konsola przedumcha wiatraki. Jak skończy dmuchać to wyjmij kabel od zasilania i włóż go ponownie. Przedmuchaj ją ze 2 razy i zobacz co będzie. Ja mam slimkę i też zaczełą mi głośnej chodzić, jak przedmuchałem to ewidentnie było ciszej. Zaznaczyć trzeba, że wszystko się zużywa i wiatraczki też, przez co będą głośniej pracować, a Twoja konsola ma już 4 latka. Nie ma prawa żeby chodziła bezgłośnie, ale skoro piszesz że zagłusza telewizor, to ewidentnie nie jest to normalne zachowanie. Żeby nie wiem jak wyrobić łożyska to nie powinna aż tak huczeć, może faktycznie ylod się zbliża, oby nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...