Skocz do zawartości

Krew z krwi


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

r,id,d140NTA7aF4yNzU7dV5odHRwOi8vaS53cC5wbC9hL2YvZmlsbS9vcmcvNTYvNDYvMDMwNDY1Ni5qcGc7dF5qcGc7c15zZXJpYWxlO2Z0XjE=.jpg

 

"Krew z krwi" to sensacyjna produkcja Canal +. Serial opowiada historię Carmen - wdowy po zamordowanym gangsterze, która by chronić rodzinę jest zmuszona przejąć jego rolę.

 

Carmen wraz z rodzeństwem – bratem Wiktorem i siostrą Marleną dorasta w Gdyni. Jest córką liczącego się przestępcy Andrzeja Roty. Zawsze stara trzymać się z dala od kryminalnego półświatka, co udaje się, dopóki nie wychodzi za mąż za Marka Majewskiego, który wraz ze szwagrem – Wiktorem, przejmuje przemytniczy interes teścia.

 

Z Markiem Carmen tworzy szczęśliwą rodzinę, ale nie jest typową żoną kryminalisty. Nie interesują jej pieniądze, błyskotki ani ekscytujące przeżycia. Koncentruje się na wychowywaniu dzieci i prowadzeniu domu. Dla Franka, Natalii i Borysa planuje bezpieczną przyszłość z dala od rodzinnych interesów. Przez lata żywi nadzieję, że mąż zerwie z przestępczym światem.

 

Zapowiada się nieźle, spore nadzieję wiąże z tą produkcją. Spoko obsada, reżyser też w miarę. Premiera już 11 kwietnia o 21.00. Ja tam się jaram :)

 

 

 

No ale nie oglądałem Gry o tron to może się nie znam :<

 

 

 

 

 

 

P.S. Jeżeli był gdzieś już taki temat to sorry, szukałem i nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No wiadomo, że BB nie przebije, ale i tak tematyka 1000 razy ciekawsza niż polskie Galerie czy inne Klany. Takie TVN-owskie seriale typu Usta, Usta albo Przepis na Życie są już dość znośne (szczególnie ten pierwszy), ale to mimo wszystko nadal seriale o tym jak się wszyscy naokoło pier.dolą i potem są z tego dzieci. Więc już za samą inicjatywę wyjścia z czymś nowym (a przynajmniej w Polsce) mają dużego plusa.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

jesteśmy na półmetku więc z czystym sumieniem mogę polecić ten serial. bardzo wysoki poziom jak na polskie standardy. prosta wymiana kilku ciosów między simlatem a afganem to jedna z lepiej wyreżyserowanych scen walki jakie widziałem w polskim kinie. obsada świetna, klimacik fajny - trochę podobny do the killing, dziecięcy aktorzy nie irytują.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No, zakonczenie bardzo dobre. Juz po przed ostatnim odcinku szukalem finalu gdzies na necie bo nie moglem sie doczekac. Rzadko w pl serialu zakonczenie jest takie w sumie smutne. W wiekszosci wszyscy zyja, ciesza sie, trzymaja razem za rece, zblizaja sie do siebie. Tu bylo zdecydowanie inaczej. I fajnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Serial pękł w dwa dni, gorąco polecam <standardowa opinia>.

 

Odkopuję bo pierwowzorem zarówno dla Red Widow, jak i Krew z Krwi była holenderska produkcja Penoza. Jarałem się, że Polacy to wymyślili, ale mimo tej informacji wciaż jestem pod wrażeniem, jak ładnie ta historia wpisała się w gdyńskie realia.

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...