Skocz do zawartości

Binary Domain


Crazy Horse

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ja grałem, kapitalna gierka. Odrobinkę za nisko oceniona w PE, ja bym dał 8. Japończyki od Yakuzy stworzyli udanego osłonowego shootera w klimatach Blade Runner. Maszyny, ludzie i te sprawy. Świat i fabuła dają radę, są twisty, fajne postaci (nawet drugoplanowe) i ciekawe cut-scenki które oglądałem z prawdziwą przyjemnością. Liczę na sequel, choć gra była słabo promowana i chyba nie sprzedała się dobrze. Generalnie mamy świat po katastrofach, korporacje tworzące roboty i misję w Tokio. Od początku mamy towarzysza, później dochodzą kolejni. Bardzo fajnie jest to pomyślane, czuć że działamy drużynowo i tylko czasem mi się ziomki pakowali pod lufę, co skutkowało zmniejszeniem respektu. Dobry ten system pogawędek z towarzyszami. Nie mam headsetu więc klikałem odpowiedzi padem. Nie udało mi się zaliczyć żadnego pełnego zaufania. Co tam jeszcze się udało... bossy duże, fajne i takie jak lubię, czyli nie za trudne. W grze walczymy z masą żelastwa i fajne jest że nie wystarczy na takiego parę kulek. Taki ostrzelany robot tryska prądem, skrzeczy, ale dalej czołga się i naparza. Trzeba się nastrzelać. Bronie standardowe, używałem karabinu. Jest 5 dużych chapterów, większość lokacji daje radę, są fragmenty jeżdżone gdzie czymś kierujemy albo prujemy z okna. Finałowe starcia świetne. Warto zagrać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Gość Drozdoo

kupiłem i przeszedłem . bardzo ciekawa gra, udało sie to co najwazniejsze w tego typu grach czyli radośc z siania rozpierduchy. naprawde do samego konca mozna sie naprawdę przednio bawić. duza zasługa w tym dość różnorodnych miejscówek i ciekawych starć, szczególnie z bossami które są świetne. odnośnie historii w grze to jest to typowo japoński klimat ale bardzo fajnie podany ( ktoś napisał ze w klimatach Blade Runnera, mi natomiast bardziej przypominalo to jakies powazniejsze anime, konkretnie przywołało mi do głowy Appleseed który kiedyś oglądałem), napewno nie jest to naładowana patosem historyjka, bo dużo tu elementów humorystycznych, nawet w wydawałoby sie w najbardziej dramatycznych momentach. ogólnie bardzo dobrze sie grało, jestem zadowolony z zakupu i polecam fanom intensywnych strzelanin.

Odnośnik do komentarza

Bardzo polecam. Świetna fabuła, dojrzałe tematy moralne i naprawde interesujacy setting. Swietne rowniez IMO postaci, działanie w grupie oraz pogawędki. Mocnym punktem są starcia z bossami, ale i walki ze zwykłym mięsem armatnim są naprawde kozackie. Bardzo fajne sekwencje przerywnikowe - walka w pociagu, na autostradzie itd. Naprawde bardzo udany tytuł, niby kolejny shooter, ale mający to coś i zdecydowanie bardziej ambitny niż większość podobnych gier.

 

No i Faye bije na głowe większość growych laseczek :wub:

Odnośnik do komentarza

A mi się wczoraj udało załapać na jakiegoś typka. Może spróbuj założyć sesję i czekać aż ktoś wpadnie jak zobaczy ze jest coś dostępnego. Ja tak zrobiłem i chwyciło od razu. Co do online to próbowalem troche wczoraj się tym pobawić, jednak, jako że nie kręcą mnie multiplayerowe strzelaniny to wrażenie średnie. Ogólnie mechanika zabawy przypomina takie chociażby Uncharted w multi, jednak tu możemy komunikować się bardziej rozbudowanymi zwrotami kontekstowymi niż w singlu oraz - druga główna róznica obok jeszcze arsenału broni to przede wszystkim lagi. Nie ma nic gorszego niż moment gdy ostrzeliwuje gościa, a ten znika i pojawia się 10 metrów dalej -_-"

 

Ogólnie jednak BD zarówno w singlu jak i na multi to przyjemne doświadczenie. Singlową rozgrywkę bardzo polecam i uważam, że takie PE oceniło tą grę zdecydowanie za nisko. Zamiast 7- proponowałbym spokojnie pełne 8.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.