Jump to content

Boomcio

Użytkownicy
 • Posts

  4167
 • Joined

 • Days Won

  2

Boomcio last won the day on December 20 2020

Boomcio had the most liked content!

Reputation

1379 Nie-random

About Boomcio

 • Birthday 01/23/1975

Informacje o profilu

 • Member Title
  schwarz raptor z Elexa
 • Płeć:
  kobieta

Recent Profile Visitors

5872 profile views
 1. Na dzisiaj wystarczy. Wstępnie ogrom opcji przytłacza. Po 3 piwach i trzech godzinach z grą interfejs znacząco się przejaśnia. Loty nad ojczyzną aborygenów zaliczone i jak najbardziej na plus. Gra chyba uzależnia wiele opcji od prędkości neta, stąd niektórzy mają problemy, inni nie uświadczyli takowych. Generalnie - masakrator!!! Boomcio przesiada się niniejszym z niemieckich kolei państwowych do awionetki.
 2. Włączone. O jprdl ile ustawień Jak odwrócić kamerę ?
 3. Czyli dobrze zrobiłem jadąc sobie na rybki. Odpalę po 20tej. Wrzucajcie relację, cxy da się grać.
 4. Boomcio

  Piwo

  Ale to już było słabsze ( w kwestii smaku ) piwo od Lighta.
 5. Boomcio

  Piwo

  Ja uważam, że dobre jest każde piwo, które mi smakuje, ale z tego tytułu przecież inne nie są od razu niepijalne. Pijam piwo od ok roku 1988. W odmętach historii natrafiałem na istne perełki wśród piw masowych, kierowanych do osiedlowego pospólstwa. Okocim Zagłoba zastąpił Okocim Light z niebieską etykietą. I ów Light był piwem wspaniałym, lekki, zawsze świeżo smakował. Kmicic, później Kmicic Krzepki, coś koło 7,6 %, ale nie ten reaktywowany kilka lat temu. To było dobre piwo. Dawne, z lat 90" EB. Z tego też okresu Brok. Żywiec w butelce 0,3 dużo droższy od tego lanego w 0,5, ale dużo lepszy. Ależ on smakował. A tak wogóle, to:
 6. Można tam wylądować, a później wystartować? Mam kumpla w trzydziestce trójce, więc przy piwie zagiął bym go "fotami" To już lepiej dozbierać do prawdziwego
 7. Oj, żeby te miejscówki nie wystraszyły was odwzorowaniem w grze, panowie. Włączta se przelot nad niujorkiem, sidney, czy inną okinawą, a nie będzie gorzkich łez.
 8. A czy dla snowrunnera warto było by kupić konsolę?
 9. Jutro dokładnie w tej minucie będzie grane. Ciekawe, ile osób wejdzie na serwer.
 10. To znaczy maszyny z WWII bez osprzętu i bomb jak najbardziej.
 11. A jest możliwość, że serwery "siądą", jak przy premierze Battlefielda kiedyś?
 12. Szkoda, że premiera z dvpy w sumie - we wtorek, a nie dali na weekend. No, ale fajnie, że już już.
 13. Hipcio chciał zaistnieć w temacie...tylko
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.