Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy posiadacze konsoli PS Vita, PSV jest już na rynku ponad 2 miesiące. Reklamy bombardują nas hasłem, iż "Świat jest w grze", że "kształtujemy świat na nowo" oraz inne marketingowe hasła. Vita posiada wiele funkcji społecznościowych, które nie posiadają żadne inne znane mi konsole. Zapewne wasza rodzina i znajomi nie są w stanie wytrzymać, gdy znowu zaczynacie mówić o Vicie. Pewnie macie problem z przejściem etapu w grze, zaś poradniki, choćby w formie filmu, wam nie pomagają. Zastanawiacie się nad zakupem jakiegoś tytułu lecz albo dema nie da się pobrać, albo nie przekonuje was w pełni, a nie znacie nikogo, kto posiada dany tytuł w pełnej wersji.

Czy macie podobne odczucia? Czy chcielibyście to zmienić? Jeśli tak to zapraszam Was na spotkania śląskich posiadaczy konsoli PS Vita. Spotkania są moją prywatną inicjatywą i nie mają wsparcia SONY, ani żadnej innej instytucji. Są za to ciekawym sposobem na spędzenie popołudnia w gronie osób, które mają podobne jak Wy zainteresowania.

 

Ostatnie spotkanie miało miejsce 21.04.2012, z czego relację znajdziecie na naszym profilu "Spotkania Vitowców" na Facebooku.

 

Najbliższe spotkanie odbędzie się już19.05.2012r.

Godzina rozpoczęcia: 17:00

Godzina zakończenia: kiedy Wy zdecydujecie

Miasto spotkania: Katowice

Miejsce spotkania: Pub Gorączka, ul. Stawowa 5

Ograniczenia: Przynajmniej 17 lat, posiadasz konsolę PS VITA

Wejściówka: bezpłatne

Ukryte koszty: brak ukrytych kosztów, wystarczy zabrać ze sobą parę złotych na kawę/herbatę/inne napoje

 

W planie oprócz rozmów, kalamburów przy pomocy Paint Park, pojedynków w różnych tytułach mamy jeszcze coś szczególnego - odbędzie się turniej gry karcianej mojego pomysłu z nagrodami.

Podczas tego spotkania głównymi nagrodami są profesjonalne naklejki na konsolę PS VITA od firmy Gela Skins.

 

W tej chwili zainteresowanie pojawienia się na spotkaniu wyraziło 13 osób. Są to:

Infernus13, Kanaima7, seba1991pl, latykud, szponix, becik90, Mateses, AnTraX83, GmTP--SP2--, Mephistoph-PL, kinder1989, Sosnowiec72PL, jony18palcow.

 

Osoby zainteresowane pojawieniem się (choćby na godzinkę) są proszone o poinformowanie mnie (najlepiej poprzez wiadomość na moje konto PSN) przed spotkaniem celem dostosowania ilości miejsc w lokalu. Przypominam, iż miejsce zawsze się znajdzie, ale miło by było mnie poinformować o fakcie przyjścia, bym przygotował odpowiednią ilość kart na turniej.

 

Czekam na wszelkie pytania i wątpliwości - postaram się na wszystkie pytania jak najszybciej odpowiedzieć.

Edytowane przez MorfiTM
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Drodzy forumowicze,

przepraszam, że was lekko zaniedbałem, ale już spiesze z informacją, iż kolejne spotkanie vitowców ma miejsce już za 10 dni!!!

 

3 Spotkanie Vitowców:

Data: 23.06.2012 (sobota)

Godzina rozpoczęcia: 17:00

Godzina zakończenia: brak

Miasto: Katowice

Miejsce: Pub Gorączka (ul. Stawowa 5)

Warunek: Posiadanie konsoli PS VITA, przeżycie przynajmniej 17 lat

 

Tym razem dzięki naszym sponsorom i partnerom zaoferujemy w konkursach i loteriach na spotkaniu następujące nagrody:

- Gravity Rush (wersja pudełkowa, w folii, język: angielski)

- karta PSN 100 zł

- 2x rabat 40% w sklepie muve.pl

- naklejki na konsolę PS VITA Gela Skins

 

Oczywiście nie przychodzimy na spotkanie dla samych nagród, gdyż zabawa na poprzednich spotkaniach była przednia.

W chwili obecnej swoją obecność na spotkaniu potwierdziło 28 osób. Miejsce przy stoliku zawsze się znajdzie, więc piszcie i wpadajcie!

Edytowane przez MorfiTM
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Moi drodzy, wiem że jestem nowy ale chciałbym podzielić się z wami możliwością zdobycia jednego z dwóch zestawów Soul Sacrifice na konsolę PS VITA.

Na profilu FB Spotkania Vitowców prowadzony jest jeszcze dzisiaj do 18:00 konkurs w którym można wygrać te cudeńka:

dsc0016pqo.jpg

Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć z jajem/kreatywnie na 4 pytania, więc polecam wyszukać ich na FB i wziąć udział.

By wam jeszcze sprawę ułatwić, podpowiem, że pierwsze spotkanie w K-cach miało miejsce 21.04.12

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

za tydzien tj 27 lipca jest kolejne spotkanie vitowcow w katowicach...tym razem zaciekawilo mnie miejsce...w katowicach otwiera sie chyba pierwsza na slasku knajpka skierowana stricte pod graczy...CyberMachina...jej oficjalne otwarcie nastapi 3 sierpnia jednak tydzien wczesniej czyli wspomnianego 27 lipca ekskluzywnie odbedzie sie jej prapremiera i wejsc beda mogli do niej tylko uczestnicy spotkania vitowcow. 

 

nigdy na takim spotkaniu nie bylem, ale kusi mnie wybrac sie na cos takiego...bylby jeszcze ktos chetny wybrac sie z naszego forum? 

Odnośnik do komentarza

za tydzien tj 27 lipca jest kolejne spotkanie vitowcow w katowicach...tym razem zaciekawilo mnie miejsce...

 

nigdy na takim spotkaniu nie bylem, ale kusi mnie wybrac sie na cos takiego...bylby jeszcze ktos chetny wybrac sie z naszego forum? 

Ja tam się wybieram...zresztą dziwnie by było, gdyby organizatora zabrakło, nie? Polecam się dopisać do wydarzenia na twarzoksiążce

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...