Skocz do zawartości

Wieża do 1000 zł


Devil-01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jaką wieżę można polecić do 1000 zł. Słucham wyłącznie heavy metalu i chciałbym coś co w tej kategori da dobry dźwięk. Marzył mi się gramofon ale z głośnikami raczej nic dobrego do 1000 nie kupię.Pocieszę się CD. Może to być wieża , mini wieża wszystko jedno. Zależy mi aby można było też podpiąć ją do Wii ew TV gdyż niedługo będzie do moja jedyna konsola . W TV to jedynie Jack (słuchawkowy chyba 3,5 mm)/ Hdmi / Component ale nie wiem jak z Wii.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Za 1000 to ciezko bedzie cos konkretnego po za marketowymi prykaczami. Idz do sklepu i posluchaj pare modeli. Nie polegaj na opiniach w necie, tylko wez ulubione plyty i idz sluchaj :)

Ostatnio kupowalem wieze i za duzo sie naczytalem, poszedlem do sklepu wrzucilem plyty i polecany denon brzmial jak kupa, a tanszy o pare stowek pianocraft zagral genialnie. Takze ufaj tylko sobie, a pianocrafta polecam, w tej cenie nie slyszalem nic lepszego ;)

 

Sam gramofon plus przedwzmacniacz to bedzie ponad 1000 zl ;) a gdzie glosniki.

Odnośnik do komentarza

Hmm a taka inna myśl mi chodzi po głowie. Co myślisz/cie na temat kupna głośników Z906 i sluchania z nich muzyki i grania w gry ? Niby nie ma problemu z podłączeniem do Wii a muzyki mogę słuchać w lapku . Karta nie jest za super w kompie ale za jakiś czas mogę kupić kartę zewnętrzną.Co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Yo , jeszcze nic nie wybrałem , ale zdecydowałem że 100% lepszą jakość dadzą głośniki w kompie . Proszę o poradę czy lepsze będą :

 

Edifier S730 czy Bose Companion 3 series II ? Dzieli je przepaść ok 500 zł więc lepiej zapytam , słucham tylko metalu - Black Sabbath , Judas Priest , Iron Maiden itd. więc zależy mi głównie na muzyce :)

Edytowane przez Devil-01
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...
  • 10 miesięcy później...
Gość Maiden

W moim przypadku zaczęło się od chęci zakupu soundbara. Potem myślałem o głośnikach komputerowych, myślałem na BOSE. Wszystko miało mi służyć do grania i do słuchania muzyki (podpięte pod TV).

Skończyłem się na tym, że kupiłem mini wieżę: DENONa N5. Oczywiście podpięty pod TV, ale głównie słucham na nim muzyki (przy wyciszonej grze :D). 

Jakość audio jest p o w a l a j ą c a. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wieża do 1000 zł  tylko używany technics model SA -EH 760  :i_am_so_happy: ważne aby był zadbany.

Jest to zestawik 5,1 trzeba tylko dokupić suba aktywny pamiętaj :excl:  jeśli się  tego pragnie do konsoli wieża będzie jak znalazł.  Konsolę podepniesz do wieży przez TV zwykły interkonekt wystarczy.  

Uwaga Technics :excl:  nie ma wejścia optycznego.

A jak poważnie myślisz o zakupie czegoś konkretnego polecam firmę HEGEL , HARMAN KARDON,  ONKYO .

Pozdrawiam  :hi:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.