Skocz do zawartości

RetroGameriada Halo: Combat Evolved Kietrz LAN 2012 True Anniversary Edition "czyli I don't k*rwa know"!


Zimol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Rozpoczynając ten post przejdźmy od odmulenia tego podupadłego, niegdyś legendarnego niczym granaty Cichego forum.

Zaiste był taki dzień w który grono zapaleńców HALO zebrało się w jednej z kolebek polskiego Halo, w Kietrzu (znanym również jako Kjecz, albo dawne "chłopaki z GLD"). Lokalizacja - epicki DOM DZIAŁKOWCA na ul. Głowackiego, synonim prawdziwego hardkorowego biwakowania na pełnej kaaaaaaaaaa....

 

Pamiętacie te czasy kiedy dobry lan = ustrzelenie paru "trójek" i pare snipe headów... prawdziwych snipe headów, a nie zgejowaciałych autoaimskich pi.zd z późniejszych Halo. Gdzie liczyły się integracja, wspólne ogrywanie się, rzucanie mniej lub bardziej zasadnych kaa i chaa we wszystkie kąty pomieszczenia, black out jeśli się przesadziło. Gdzie wyzwiska Psycholka brzmiały znacznie soczyściej niż przez headseta na XBL... ehh się zrobiłem sentymentalny... w każdym razie coś jest na rzeczy bo ostatnio naszły mnie takie myśli, a może ten dawno obiecany Dom Działkowca 2 zrobimy?

 

Ostatni raz dysponowaliśmy setem do gry 4vs4 w Halo3 dzięki uprzejmości M$ i pomocy Bartha, 2 setami Lan do Halo1, Xboxem 360 ze StreetFighterem i stanowiskiem z Rockbandem 2 i wszystkimi czteroma instrumentami...

 

filmik co by nie być gołosłownym:

 

http://www.youtube.com/watch?v=pCd_1KduAGs

 

 

Z doświadczeń jakie odnieśliśmy stwierdzić można, że a) było za(pipi)iście b) set do Halo3 (dzisiaj Ricz), się w ogóle nie sprawdził bo do gry w Halo3 palili się tylko Kerlo i ekipa Bartha (5 osób?) c) tym razem weźmiemy grill z prawdziwego zdarzenia bo brakowało tego dosyć wyraźnie :)

 

Co do daty strzelałbym pod koniec sierpnia/początek września byłby... szczegóły nadejdą z czasem. Stay Tuned...

Sugerowałbym by tym razem nastawić się na granie stricte Retro...

2 sety do Halo1 są jak najbardziej w zasięgu...

Uzny, turniej w Kresza też może co?

Jeśli ktoś ma jakieś jeszcze pomysły chętnie może dorzucić...

 

Kurde ludzie! Od nas tylko to zależy, Halo: CE, w które można pograć na przyzwoitym poziomie, miejscówa gdzie nikt nam nie truje, grill i 2 dni chlania do zmordowania... jeśli nie teraz to kiedy jeszcze? Zwłaszcza liczę na oldskulowców i dinozaurów...

Ale jeśli Riczowcy się jakoś zaktywizują to może jeszcze z Barthem coś podziałam:)

 

pozdro!

Edytowane przez Zimol
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Hej ludzie, dobrze wiedzieć, że ktoś ze starej ekipy jeszcze żyje, w ogóle że żyje ;)

w tym roku nie ma szans, po naszym ogolnopolskim zlocie w roku 2009tym Dom Działkowca jest jak dom weselny - pół roku do przodu terminy ;)

Ale może być pewni, że takie coś odbędzie się na pewno w przyszłym roku dam kilkumiesięczny heads-up i

będzie to okazja mam nadzieję by w końcu może pograć po niezłe Halo (4 mam nadzieję), no i legendarke spod znaku CE.

 

Także zaciągnijcie pasa, pomailujcie, pofejsbukujcie z ludźmi z tych lat co już nie wrócą, generalnie po tylu dniach nie doczekałem się 10 odpowiedzi... no nie wierze... wiele osób pewnie tu już nawet nie zagląda bo i po co?

Event mimo wszystko by się przydał, no ale obecnie siła wyższa, a event obiecałem i będzie...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...