Skocz do zawartości

Jak AND Daxter COLLECTION


Rekomendowane odpowiedzi

Jak and Daxter HD Collection to zestaw trzech klasycznych gier platformowo-przygodowych z PlayStation 2. W skład pakietu wchodzą odświeżone wersje tytułów:Jak and Daxter: The Precursor Legacy (2001), Jak II: Renegade (2003) oraz Jak 3 (2004). Wszystkie części przygód Jaka i Daxtera zostały stworzone przez studio Naughty Dog (Uncharted).

W serii Jak and Daxter poznajemy dwójkę tytułowych bohaterów, którzy wspólnie przemierzają kolejne światy w poszukiwaniu przygód. Jak to dzielny śmiałek wyposażony w różne bronie i moce Eco, gwarantujące rozmaite efekty oraz bonusy. Daxter, najlepszy kumpel Jaka, został przemieniony w ottsela, czyli połączenie łasicy z wydrą. Dwójka wplątuje się w nie lada aferę i musi zmierzyć się z wieloma wrogami – w tym rasą złych istot Lurker.

 

Trzy części Jak and Daxter to platformówki 3D, w których przechodzi poziomy składające się ze scen walki, łamigłówek oraz skakania. Twórcy gry dodali do tego kilka swoich pomysłów – wraz z Jakiem i Daxterem korzystamy z mocy Eco, zasiadamy za sterami pojazdów i używamy kilku nietypowych rodzajów broni (np. Morph Guna). Wszystko to zostało podane w bardzo kolorowej i przyjemnej stylistyce oraz wzbogacone szczyptą dobrego humoru.

W Jak and Daxter HD Collection dostajemy odświeżone wersje klasyków sprzed lat, dzięki czemu zyskują one drugą młodość. Autorzy podrasowali przede wszystkim oprawę wizualną, więc gry prezentują się całkiem nieźle na ekranach HD.

 

Ja juz biore !

A tu trailer : http://www.youtube.com/watch?v=ShIbfBvNuDM

Edytowane przez lysyolec
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
Gość GregZPL

W Jak&Daxter zrobiłem platynę. To zdecydowanie najlepsza platformówka poprzedniej generacji konsol, Ratchety i Super Mario Sunshine mogły najwyżej Jakowi buty czyścić. Wszystko tam było doskonałe: miejscówki, humor, zbieractwo, różnorodność. Gra idealna. Niestety, dwójka złamała mi serce. Jezu, co za crap. Klimat ulotnił się bezpowrotnie, gameplay to jakiś żart. Jeżdżenie po mieście jest straszliwie słabe i wkurzające, elementy platformowe zasysają. Szkoda, wielka szkoda. Już za czasów PS2 Jak II mnie odrzucił, myślałem, że po latach przekonam się, że byłem uprzedzony. Ale nie. Jak II jest słabą grą. Ogromna szkoda. Nie wiem nawet czy za trójkę się zabierać

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

klimat zupełnie inny w dwójce. czy gorszy? kwestia gustu. mi specjalnie nie przeszkadzał chociaż latanie po miescie potrafiło zirytawać :) co do 3 jeszcze niegralem ale zamierzam. chociaż przyznam ze z biegiem lat bardziej lajtowe klimaty kolorowe jak np Jak I chyba lepiej do mnie trafiają :) nie wspomne o loco roco bo to juz na samą mysl smieję sie pod nosem. to przez te szarosc wokoło chyba tak mam :)

Odnośnik do komentarza

Panowie przedmówcy, ja też zawsze byłem przeciwny 2 części ale głównie przez lokacje ( kanały, podziemia i znowu kanały ) które już nie były tak różnorodne jak w jedynce, ale trójka jest za(pipi)ista, pustynia jest ogromna, jazda samochodami jeszcze lepsza i polowanie na dino-metalheady które pobija wszystkie inne polowania w innych grach, w trójce mamy też więcej skakania niż w dwójce, chociaż nie jest to ilość z jedynki.

Jak dla mnie to jest najlepsza trylogia gier od Naughty Dog i ani Crash z jabłkami jak i Nate z buka Pintu jej nie dorównują.

Edytowane przez adus1991
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie przedmówcy, ja też zawsze byłem przeciwny 2 części ale głównie przez lokacje ( kanały, podziemia i znowu kanały ) które już nie były tak różnorodne jak w jedynce, ale trójka jest za(pipi)ista, pustynia jest ogromna, jazda samochodami jeszcze lepsza i polowanie na dino-metalheady które pobija wszystkie inne polowania w innych grach, w trójce mamy też więcej skakania niż w dwójce, chociaż nie jest to ilość z jedynki.

Jak dla mnie to jest najlepsza trylogia gier od Naughty Dog i ani Crash z jabłkami jak i Nate z buka Pintu jej nie dorównują.

 

Trylogia Crash >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Trylogia J&D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...