Jump to content

kazuyoshi

Użytkownicy
 • Posts

  1191
 • Joined

 • Last visited

Reputation

231 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  z kosmosu osu osu
 • Zainteresowania:
  mam,.........................................wszechstronne.

Recent Profile Visitors

3408 profile views
 1. w Okemi to był pikny zatopiony stateczek, a jaka mjuzyka tam latała,.. oj chopie, smaczki pełną gębą
 2. @Daffy te dodatki do preorderów - cos pięknego
 3. Kokodzambo to już dawno odpłynął - ostatnia jego porządna produkcja, to MGS3. Chłop mógł utrzymać formę robiąc Silent Hils z Redusem i Del Toro, ale Klonami się zesrało, i później to już tylko Death Strandimg i równia pochyła i zakłamywanie rzeczywistości z heheszkiem Jefim K.
 4. Ubolewam tylko nad jednym no może dwoma obcinkami, że brak jest mega smaczku, który lśnił w wersji Gackowej, a mianowicie zabrakło oświetlenia gdy Blondi nawala z blastera. No cóż wszystkiego mieć nie można zwłaszcza na Switch, który już w dniu premiery był cienkim technologicznie bolkiem, a te 60 klatek w Remasterze też swoje kosztuje. ps: brak mniejszej ilości padającego deszczu - Talon i śniegu - Phendrana, też idzie odczuć.
 5. Kirbi to dla mnie jedna z bardziej przereklamowanych marek jaka istnieje. Różowa kulka rusza się jak mucha w smole i do tego sama się przechodzi z minimalnym naszym wkładem w rozgrywkę - Masakra niestety. Ograłem sobie dwie części na 3dsa plus Nesowego i tego włóczkowego z Wii - i zabawa była ok, choć z perspektywy czasu, mało satysfakcjonująca. Także na tym koniec, nigdy więcej różowej pociesznej kulki raczej nie ruszę. ps: kuwa, to nawet dla 5 letniego dziecka jest za proste.
 6. Teściowa Batmana - dobre dobre A tak na serio, to Zdrowy kiedyś pykniesz sobie w DKC Returns i później w DKC T Feeze i smaczek lepiej wejdzie - yoł.
 7. Niby tylko Nietoperz w lodzie, a dał tyle radości A co dopiero będzie, jak już dojdziecie, o co tak naprawdę chodzi - satysfakcja gwarantowana. Pozdro Panowie
 8. Trochę to smutne, że niektórzy tu, mylą normalne mechaniki zaimplementowane przez dewelopera z prawdziwymi smaczkami typu nietoperz w bryle lodu w Donkey Kong Country Tropicel Freezy - kumaci skumają o co biega, lub włosy Jaka w Jak i Daxter Renegade lub papierosek w MGS i schodząca mana, odbicie twarzy Samus w hełmie który ma na głowie, zwierciadła w Mario Sunshine, tech demowe pomieszczenie w Silen Hilu pierwszym, rozmywające się tło w pierwszej osadzie, którą odwiedza Squall ze swą nauczycielką. Są to przykłady, które później już trudno znaleźć gdziekolwiek indziej i przy których developer musiał wykazać się mega kreatywnością, wyobraźnią i nie raz wyżyłować sprzęt - na którym gra hulała, do absolutnego maximum. Mógłbym jeszcze wymienić duża oj dużo więcej przypadków smaczków z prawdziwego zdarzenia, ale na to przyjdzie jeszcze czas. Natomiast zrozumcie, że łopatologiczne, generyczne mechaniki zawarte w dzisiejszych grach, którymi tu wielu się podnieca - jak pierwszą masturbacją, to gówno a nie smaczki, są to twory do zobaczenia w co drugiej dzisiejszej gówno super produkcji.
 9. kazuyoshi

  God of War: Ragnarok

  Tak monotonny dodatek z facetem w łódce - przypominającym wielkiego Kratosa, który szwęda się z wkur..ającym gimbusem, po generycznie, choć ładnie - od strony technicznej, zrobionym świecie, z generycznymi walkami i Bosami, mniejszymi niż mój siurek.
 10. Piękna sprawa jak urokliwy nadal jest Metroid Prime i jak wspaniała jest rozgrywka gdzie trzeba wysilić szare komórki. Niestety dzisiaj jedynym smaczkiem w tych gówno gierkach pokroju Horizon, Ragnaroka, RDR, GTA i kolejnego filmo badziewia od sony/M$ czy tam od innych firm np ostatnio wydany gówno sztosa Hogwarth Legacy, jest popier.alanie na wirtualnych nóżkach przez otwarty drętwy świat stworzony szablonowo i wykonywanie rozkazów od NCPów jak potulny baranek.
 11. Jedynie co tej firmie naprawdę się udało w dziedzinie konsol i gierek na nie, to pierwszy Xbox Classic oraz X360 - świetne sprzęty z masą ciekawych ekskluzywnych gier - Otogi, Ninja Gaiden Black, Fable, Forza Motorsport/Horizon, Halo, Girsy, Project Gotham Racing, Blue Dragon, Lost Odyssey, Kameo Natomiast od Xboxa Łana spadli na sam dno, i się nie pozbierali i niestety, ale Xboxa Series X im w tym nie pomógł, i raczej - widząc to co odpierda..ją, nie pomoże, bo to, to już w ogóle parodia konsoli - choć sprzęt sam w sobie świetny, konsolowego grania, konsolowych gier i usług dla owiec itp itd.
 12. No ok poczekamy zobaczymy co tam powklejają - mam głownie nadzieje na lochy z prawdziwego zdarzenia, a nie króciutkie miejscówki nastawione na zabawę FIZYKĄ.
 13. Jedynka była nawet ok do tego stopnia, że nawet się nią w pewnym monecie zachwyciłem - choć szybko mi przęsło, ale dwójka, to niestety więcej tego samego monotonnego popieprzenia po oskryptowanym otwartym świecie zrobionym na jedno kopyto od jednego szablonu Sony Stajl. Grze wyszło by na dobre osadzenie jej w innym świecie, innej rzeczywistości na innej planecie, a nie wciąż te same stare śmieci. No nic, kolejne po GOWie Ragnaroku i Zelduni Tears of The Kingdom, większe DLC i nic poza tym.
 14. Dajcie jakiś gameplay qurwy z k(l)onami, ile można czekać.
 15. kazuyoshi

  God of War: Ragnarok

  Qurwa , że doczekałem takich pięknych czasów, że za mało ciekawy, trochę bardziej rozbudowany dodatek, trzeba wybulić ponad trzysta złotych.
×
×
 • Create New...