Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Litwin81

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Litwin81

  1. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Z wielką przyjemnością bym ich nożował.
  2. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Ta która leży w dominacja na krańcach mapy,to też ta z filmików na wyspie,gdzie leży jako broń dostępna tylko w tym miejscu,szkoda ze jak się zmieni ją na np. pistolet to już się nie uda do niej wrócić.
  3. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Ja 2 razy kosę dostałem ale nic nie pisało,dziś dorwałem tą mocną snajperkę,rozwala 1 strzałem nawet z daleka na normalu.Ciekawe jak to będzie wyglądało na PS4,bo mi się wydaję że wersja na PS3 to będą popłuczyny.
  4. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Czym się kontruje?
  5. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Ale myślałem że to zniosą,bo 2 spawarki na pokładzie i możliwość latania nawet przy 5% to przegięcie.Przypomniało mi się,wczoraj z czołgu trafiłem Little Birda i nie wybuchł,to jest porażka.
  6. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Jak dla mnie plus że jak maszyna ma nawet 11% to da się nią uciekać,by naprawić,lub by się zregenerowała(teraz zestrzelić heli to będzie cud,zwłaszcza ze można go spawać od środka),na minus słaba widoczność ksyw z daleka,kilka razy strzelałem w swojego.Wieżowiec wali sie jak zniszczysz kolumny do strony rzeki,np. z czołgu.
  7. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Jak ja wczoraj chciałem spotować to co chwila w opcje wchodziłem Na razie latania nie ogarniam,wydaje mi się że lag jest,co jak w Far cry 3.
  8. Ja też lubiłem nóż,jak trzeba było kogoś zajść i wykazać się inicjatywą(BC2) a nie skakać wokół niego
  9. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Jest Far cry 3 w plusie a oni o Bf4 gadają
  10. Ta broń to żart w Bf3,w BC2 to była armata
  11. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Bez sensu,czyli nie można zabić nożem inaczej niż wbić go?
  12. Ja jedynkę miałem tylko demo i grałem w betę,dopiero 2 mnie wciągnęła na maxa(wcześniej Bf1943)
  13. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    I to by był jedyny objaw wstecznej kompatybilności
  14. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Mi się znudziły błędy,które w miarę grania wkurzają,a to że nie ufam EA to osobna historia.Bf4 na PS3 nie pokaże nic fajnego,dopiero na PS4 pogramy z większą ilością graczy przy dobrej grafie.
  15. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Wystarczy ze jestem dawcą krwi i szpiku Organów nie będę dawał,bo do końca nie wiem czy to właściwe.
  16. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Ja mam Taga w realu z adresem i grupą krwi,jakbym się przeliczył z kimś na ulicy
  17. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Mam nadzieję ze da radę zmienić kolor HUD-a,bo często gęsto nic nie widziałem na celowniku w jet-ecie.
  18. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Prawda jest taka że gracze w większości są żałośni szczególnie młode pokolenie.
  19. Nie chciałem GTA V z PSS to za dużo miejsca zajmuje a tu się okazuje że z płyty i tak zabiera 8 giga.
  20. Litwin81 odpowiedział(a) na _Blizzard_ temat w Battlefield
    Dzielisz się na 2 grą i koszta spadają o 50%
  21. Wolę LAV AD,jest szybszy i działko bardziej kozackie,ale uderza w wodę zamiast przejechać i zacząć pływać(tunguska nie pływa)i potrafi się zablokować w koleinach po bombach.Co do artylerii to chodzi mi ze nawet uciekać nim nie ma jak,bo zasłona dymna nie gubi pocisków,plusem jest że nawet do 1% jedzie jak nówka,mimo uszkodzeń.
  22. Takie niskie latanie jest fajne,sam śmigam nosem w glebie ale bez dobrego działonowego często ginie się od RPG lub czołgu.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.