Treść opublikowana przez Litwin81
-
Moje gameplay'e z serii Battlefield
Ja przez 1300 h nie spotkałem się z życzliwością ze strony niemców bądź ruskich,więc z nimi nie trzymam.
-
Moje gameplay'e z serii Battlefield
Czuję grubą ripostę Litwina, jeśli kabotyn na to odpowie. Nie,ciekawi mnie co go do tego skłoniło,może jest ukrytą frakcją radziecką w naszym kraju. No nie każda,bo ma tylko 13 sztuk(ja 54) powyżej 500 killi,także muszą mu jedne pasować bardziej niż inne.
-
Moje gameplay'e z serii Battlefield
Ćwiczyć. Ty kabotyn grasz czymś innym niż AEK?Bo ja widzę że to taki Famas sprzed pacza.Czym jest spowodowane ze należysz do 2 rosyjskich plutonów?
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Wkurzyłbym się jakby tak było na konsoli:
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Kurde jal k tluke innych po respie to maja 2 sek. oslone a js od razu gine,nie kumam tego
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
hahahaha, tak wlasnie czytalem sobie tego posta i w trakcie tego pomyslalem: "hmm, a ciekawe, czy litwin pamieta, jak ode mnie ta kose na demawendzie dostal- pewnie dalej mysli, ze to dlatego, ze byl przez kogos innego naruszony..." :rofl2: Litwin, byloby wiecej (tak, zeby nie bylo zadnych watpliwosci ), ale my w sumie moze ze 3-4 mecze ze soba gralismy, z czego jeszcze wiekszosc w pojazdach Nie rozumiem co ma naruszenie do kosy,nawet jakbym miał 1% to byś ją wbił jakbyś był w odpowiednim miejscu.Tommi nie wątpię ze się wytrenowałeś,ale lepiej żebyśmy razem nie grali na kosy,zresztą taka gra i tak nie miałby sensu bo ja gram bez drużyny,raz ze randomowe podnoszenie,dwa ze tylko ja śledzę twoją pozycję a nie wszyscy i trzy że nikt mnie nie osłania podczas łowów.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Mam dobrą pamięć i tyle,tak samo pamiętam wyniki meczów między znajomymi a nawet konkretne sytuacje pod bramkowe.Do dziś pamiętam kosę od tommiego i w jakich okolicznościach ją zdobył(na szczycie Demawendu ubiłem 2 z jego drużyny a on jako 3 wbił mi ją w plecy),jak również to ile farta miał Ukarzyciel w Vietnamie,gdy miałem mu wbić kosę z ktoś mnie ściągnął.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Nie ma nic gorszego,jak podnoszą ciebie i dostajesz frajerską kosę jeszcze leżąc na ziemi.Typowi wbiłem 11 kos w BC2,przez 1300 h nie mógł mnie upolować w Bf3 i kilka dni temu dostałem od niego taką właśnie kosę,wkurza mnie granie z debilami.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
- Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
O proszę,czyli snajper powinien biegać w polu i wspierać drużynę,pewnie dlatego ma broń 1 strzałową,by móc czynić przewagę w zwarciu.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Teraz przez te zadania jest nowa bolączka,podnoszą ciebie w każdej pozycji,nie sprawdzając czy wroga nie ma,wczoraj miałem 5 zgonów bo co chwila ktoś mnie podnosił,w ogóle nie działa ten system odmowy.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Najlepsi są kolesie straszący wywaleniem z servera mimo iż nie są nawet w klanie,ale aktualnie dostają po doopie.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
On gra na rozdzielczości wyświetlacza siemensa c55 by my nic nie przeszkadzało w płynności gry.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
W kosach fart potrzebny(w BC2 jeszcze większy)ale można sobie pomagać,patrząc kogo zabił i gdzie się znajdował,inna sprawa jak gra eis w drużynie tow tedy 4 osoby go namierzają.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Pewnie kolo miał w doopie kosy,bo kosiarz by ci nie odpuścił.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield 3 - online
Chyba że mecz wcześniej zmieniłeś drużynę.
-
Battlefield 3 - online
No Łebi swój chłop
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Ja nigdy do tego nie przykładałem znaczenia,bo nalicza od 6 killi a nie od 5 jak w opisie,ale mam ich 24.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield 3 - online
Ja mam loterię,czasami ucieknę czasami nie,ale zasłona dymna tylko przy katiuszy nie działa,tak na javelina jak i na namierzane pociskiem z niszczycieli czołgów.
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Średnio lubię śląski,tak samo jak kaszubski(prawie niemiecki)
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield 3 - online
Dziwne na czołgach,BWP i p-lotkach to działa.
-
Battlefield 3 - online
Trzeba $ony zaraportować PW i nie rasizm,tylko prawdę napisałem ze służył w hitler jugend,dlatego teraz pisze nie fucking noob tylko f noob Dice to pastuchy,zasłona dymna w katiuszy nie działa po wystrzeleniu pocisku z javelina,puszczasz dym po sygnale że rakieta leci ,dajesz dym a rakieta leci w ciebie.
-
Battlefield 3 - online
Ja takie akcje miałem nagminnie z mersonem w BC2,gonię typa,wpadam za nim do domu i leżę od kosy.
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Ale mecz dziś: http://battlelog.bat...14/4/179749130/ Przegrywaliśmy 78 do 500 i wygraliśmy 2:0 A tu życiówka z katiuszy http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/77609101/4/179749130/ 9 amerykańskim i 2 rosyjskim w 1 meczu.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami:
-
Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)
Gram ponad 1200 h i mierzyłem się z różnymi kozakami,czasami udawało mi się nawiązywać walkę,czasami nie,ale nie tak jak ten typ,dla mnie jego ścięcia są nie realne,nie wiem może od dołu jakbym popatrzał co robi,to zmieniłbym zdanie.
- 6 499 odpowiedzi
-
- Battlefield 3
- Polska
- Ustawka
- Gadki
-
Oznaczone tagami: