Jump to content

Dziaddu

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
 1. No dobra, niech i tak będzie, dla mnie to jakieś nieporozumienie panowie, jakby ktoś chciał linki to niech pisze na pm. Pardon.
 2. koval: jestem na exo już z 3 lata pewnie, i pozwól że sam będę decydował o takich rzeczach ^_^ spływaj. milan: za co warna?!! jaka zasada??! linki to linki, chciałem dobrze.
 3. zakładasz dobre tematy - tak trzymaj ;]

 4. Dziaddu

  feel

  pewnie wy rockiem nazywacie te szarpidruty co drą się do mikrofonu, bueeeeeerark itp. <_<? cóż mamy inne pojęcie o muzyce.
 5. Dziaddu

  feel

  brakuje tutaj topicu o tym świetnym zespole <_< mają niedługo koncert w Usa, co lepsze jadą specjalnie tylko na jeden dla polonii, ponoć skosza za to koło 20 000 dolców jak chcecie to mogę wam zripować oryginalną (a jak !) płytę
 6. Dziadoo Jedliniak?

×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.