Skocz do zawartości

feel


Dziaddu

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie wy rockiem nazywacie te szarpidruty co drą się do mikrofonu, bueeeeeerark itp. <_<?

 

cóż mamy inne pojęcie o muzyce.

 

Otóż nie - to najczęściej jest metal ;)

 

Feel to IMO kolejny komercyjny "rockowy" zespół o, którym przez jakis czas jest głośno bo mają 1 - 2 fajne (?) utwory. Później i tak wszyscy o nich zapomną, bo media znajdą kolejną "gwiazdę". I tak w kółko.

Odnośnik do komentarza

Nie no, grają na gitarach i w ogóle, to jest rock. Ale samo miano "muzyki rockowej" przecież niczego nie daje. Ja tam ich nie lubię. Myslovitza czy Heya czasem posłucham, ale tego nie dam rady przez 5 minut.

 

jak chcecie to mogę wam zripować oryginalną (a jak !) płytę

A z czego jeszcze można zripować muzykę? Z kasety magnetofonowej?

Odnośnik do komentarza

bedzie dobry temat na napinki, wiec zostawie, a potem skasuje, choc cos czuje, ze sie wszyscy juz posmiali

 

szczerze mowiac o tym zespole to mi zwisa, faktem jest, ze nagrali melodyjny 1 kawalek i na nim robia kase i niech im tam bedzie, mialem okazje posluchac troche tej plyty i jedyne co mnie zdenerwowalo to cover "Sweet harmony" (tytul moze byc inny), no i cos tam, naje.balem sie

Odnośnik do komentarza
bedzie dobry temat na napinki, wiec zostawie, a potem skasuje, choc cos czuje, ze sie wszyscy juz posmiali

 

szczerze mowiac o tym zespole to mi zwisa, faktem jest, ze nagrali melodyjny 1 kawalek i na nim robia kase i niech im tam bedzie, mialem okazje posluchac troche tej plyty i jedyne co mnie zdenerwowalo to cover "Sweet harmony" (tytul moze byc inny), no i cos tam, naje.balem sie

Jeśli to jest ta piosenka o której myślę, to w Happy Hour wypowiadali się że nigdy wcześniej tego nie słyszeli i że na świecie jest tyle piosenek, że kiedyś ktoś musiał nagrać coś podobnego. <_<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...