Kania psx18 19 lipca 200817 l Witaj kochanie:D : szczerzy się: ( co by mięli o czym gadać...), no bo tak jakoś, no hm ten tego, czaaasu nie miałam:D
Kania psx18 14 lipca 200817 l No to, żeby nie było że jestem niesłowna, to pięknie dziękuję i nawzajem:)