szczęśliwego nowego roku:D
PS. sory że nie zaraz po północy, ale foruming padł i nie zdążyłem się wpisać wszystkim :|
A better way to browse. Learn more.
A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.
szczęśliwego nowego roku:D
PS. sory że nie zaraz po północy, ale foruming padł i nie zdążyłem się wpisać wszystkim :|
Aktualnie jestem w moim hometown i praktykuję fach nauczycielski (dzieci z przedziału 7-13 lat). Moja stara: "Założę internet jak ktoś będzie z niego korzystał." ;f
fajny skin